4 kwietnia w Okręgowym Inspektoracie Pracy we Wrocławiu odbył się finał VI edycji konkursu wojewódzkiego „Wiedzy o zasadach BHP dla młodzieży zatrudnionej w ramach OHP”.

Organizatorami tego konkursu byli: Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP, Okręgowy Inspektorat Pracy oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny we Wrocławiu. Przedsięwzięcie odbyło się pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego. W finale wojewódzkim wzięło udział 46 osób z terenu Dolnego Śląska – zdobywców I i II miejsca na poziomie jednostek organizacyjnych. W ramach konkursu uczestnicy rozwiązywali pisemny test wiadomości z zakresu: prawa pracy, bezpieczeństwa  i higieny pracy oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Aż ośmiu uczestników uzyskało równą ilość punktów, dlatego niezbędne było zorganizowanie dogrywki, w wyniku której pierwsze miejsce zdobyła Kamila Rycaj z HP w Polkowicach, przed Mirellą Charzyńską  z HP w Wałbrzychu i Krystianem Jasiakiem z Polkowic.