W Polkowicach dbamy o zdrowie na różnych płaszczyznach naszego życia. Każdy z nas ma świadomość, że jest ono najważniejsze i nie można kupić go za pieniądze.

Dlatego nadszedł przyszedł czas, aby młodzież z naszego hufca zaprojektowała znaczek promujący zdrowy styl życia. Dziewczęta długo zastanawiały się, co powinno znaleźć się w ich projekcie, który nie tylko ma promować zdrowe życie, ale i do niego zachęcać.

Hasło promujące zdrowie musiało wynikać z projektu znaczka. I udało się. Po długich dyskusjach Kasia, Sylwia, Joasia oraz Justyna zabrały się do pracy. Okazało się, że wykonanie znaczka nie jest rzeczą prostą. Wymagało skupienia oraz precyzji w najdrobniejszych szczegółach. Pozostało nam tylko wysłać pracę i czekać na werdykt jury. !

Opracowanie i zdjęcia: Katarzyna Pereszczuk – st. wychowawca