projekt

 

ProjeKt: Wzmocnienie potencjału kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach poprzez wsparcie nauki zawodu w warunkach zbliżonych do rzeczywistego środowiska pracy zawodowej

 ZAPROSENIE DO SKŁADANIA NIEZOBOWIĄZUJĄCYCH OFERT CENOWYCH

Zmiana w opisie przedmiotu zamówienia - projekt "Wzmocnienie potencjału kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach poprzez wsparcie nauki zawodu w warunkach zbliżonych do rzeczywistego środowiska pracy zawodowej" realizowanego w ramach RPO WD 2014-2020współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego:

Pozycja 3:

Płyta główna: złącza minimum 2x PCIe 3.0 16x, PCIe 2.0 x16, 3x PCIe 2.0 x1, 6x SATA 6GB, 1x DVI-D,  1x RJ45, 6x USB w tym 2x USB 2.0 i 4x USB 3.1 Gen1, 1x USB Gen2 Type-C, 1x USB 3.1 Gen2 Type-A

Pozycja 4:

Komputer stacjonarny z możliwością bootowania z sieci LAN, czterordzeniowy procesor min. 3,4GHz, 4-fizyczne rdzenie, 8-wątków, w trybie TURBO BOOST min. 4,0 GHz z 8MB pamięci SmartCache, pamięć RAM 2 x 8GB DDR4 CL15 o taktowaniu min. 2400MHz, zintegrowana karta sieciowa Ethernet 100/1000, zintegrowana karta dźwiękowa, karta graficzna PCI-Express 2.1 x16 z chłodzeniem pasywnym, z min. 1 GB RAM GDDR3 - złącza d-Sub, DVI, HDMI, nagrywarka DVD+/-RW, min. 4 x USB (w tym min. 2 x USB 3.1), 2 dyski HDD (min. 1 TB każdy)

Zaproszenie do składania niewiążących ofert cenowych z dnia 2018-02-01. - „Wyposażenie pracowni przyrodniczych, pracowni zawodowych i pracowni elektrotechniki i elektroniki w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach” - projekt: „Wzmocnienie potencjału kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Narodów jednoczonej Europy w Polkowicach poprzez wsparcie nauki zawodu w warunkach zbliżonych do rzeczywistego środowiska pracy zawodowej”

Formularz ofertowy z dnia 2018-02-01. - „Wyposażenie pracowni przyrodniczych, pracowni zawodowych i pracowni elektrotechniki i elektroniki w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach” - projekt: „Wzmocnienie potencjału kształcenia zawodowego Zespołu Szkół im. Narodów jednoczonej Europy w Polkowicach poprzez wsparcie nauki zawodu w warunkach zbliżonych do rzeczywistego środowiska pracy zawodowej”