Prymus, kujon, piątkowicz czy po prostu zdolniacha. Nieważne jakiego słowa użyjemy – ważne, że dobre oceny i szeroka wiedza to powód do dumy zarówno dla ucznia, jak i rodzica.

 Wszyscy wiemy, że od edukacji w dużej mierze zależy przyszła kariera zawodowa, a co za tym idzie – niezależność finansowa. Dlatego Bank Zachodni WBK S.A. chce docenić uczniów, którzy osiągają dobre wyniki w nauce, i nagrodzić ich całoroczny trud.

W ramach nowej promocji, wszyscy uczniowie, którzy ukończyli 13 lat i nie ukończyli 20 lat, jeżeli posiadają lub założą KONTO JAKIE CHCĘ w Banku Zachodnim WBK i pokażą swoje świadectwo za poprzedni rok szkolny ze średnią co najmniej 4.0 – otrzymają na swoje konto nagrodę 50 zł.

Bank przyznaje nagrodę za rok szkolny 2016/17 oraz za rok szkolny 2017/18, dlatego jeżeli na ostatnim świadectwie średnia ocen była niższa, to wciąż jest jeszcze szansa na nagrodę za obecny rok szkolny. Wystarczy podciągnąć się w nauce. Ci, którzy zawsze mają średnią powyżej 4.0, mogą otrzymać 2 nagrody.

Świadectwem można pochwalić się w dowolnym oddziale lub placówce partnerskiej banku.

Szczegóły promocji:
https://blog.bzwbk.pl/wp-content/uploads/2017/09/Regulamin-promocji-50-zł-za-wysoką-średnią-na-świadectwie-.pdf
https://blog.bzwbk.pl/2017/09/nagradzamy-najlepszych-uczniow-w-nowej-promocji