4 stycznia 2017 roku po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Talentów.

Tradycyjnie obchody rozpoczęły się od Pa-Kla-Py, czyli Parady Klas Pierwszych. Każda klasa mogła zaprezentować swoich utalentowanych uczniów. Na szkolnej wystawie mogliśmy obejrzeć prace plastyczne stworzone przez naszą młodzież. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży dekoracji świątecznych zostały przekazane na potrzeby Szkolnego Koła Wolontariatu.

Podczas Dnia Talentów Ogłoszono wyniki konkursu plastycznego (zorganizowanego przez bibliotekę szkolną) oraz szkolnego turnieju sportowego i wręczono nagrody zwycięzcom.

Po paradzie odbył się koncert finałowy. Młodzież śpiewała, tańczyła, rysowała… Po raz kolejny okazało się, że mamy bardzo wielu uzdolnionych artystycznie uczniów. Dobrze, że możemy zobaczyć ich osiągnięcia.

Opracowanie: Iwona Marciniak

GALERIA ZDJĘĆ: