KLASY MUNDUROWE NA OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Uczniowie grupy mundurowej z klasy II „b” Liceum Ogólnokształcącego w Polkowicach – wraz z wychowawcą, panią Katarzyną Jackiewicz – zostali zaproszeni przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach na uroczystość patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która odbyła się 10 listopada 2017 r.

Czytaj więcej...

 

UCZCILIŚMY NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

 

POMAGAMY!

19 października 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się zbiórka pieniężna na pomoc rodzinie poszkodowanej podczas wrześniowego wybuchu.

Czytaj więcej...

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

 

ŚWIĘTO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Z okazji Święta biblioteki szkolnej - obchodzonego w październiku – zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w loterii fantowej, w której za wypożyczenie książki niebędącej lekturą będzie można wylosować książkę lub inny upominek.

Czytaj więcej...

 

KONKURS NA OKŁADKĘ PUBLIKACJI ROZSTRZYGNIĘTY!

Informujemy, że rozstrzygnięto konkurs na okładkę publikacji „Srebrny jubileusz Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - ilustrowane kalendarium wydarzeń”, ogłoszony w czerwcu bieżącego roku przez bibliotekę szkolną.

Czytaj więcej...

 

PODRĘCZNIKI PRZESZŁY Z RĄK DO RĄK

13 września 2017 r. w dużej sali gimnastycznej odbyła się giełda używanych podręczników, w której wzięli udział uczniowie i absolwenci naszej szkoły, chcący kupić lub sprzedać używane podręczniki.

Czytaj więcej...

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018.

Czytaj więcej...

 

EDUKACJA SPOŁECZNA 2016/2017

EDUKACJA SPOŁECZNA 2015/2016