A- A A+
  • 01-srebrny-jubileusz-zs-w-polkowicach.jpg
  • 2zdawalnosc1.jpg
  • 3zdawalnosc2.jpg
  • 4zdawalnosc5.jpg
  • 5zdawalnosct1.jpg
  • 6zdawalnosct2.jpg
  • 7zdawalnosct3.jpg
  • 8zdawalnosct4.jpg
  • 91baner.jpg
  • 92baner.jpg

 

PODZIĘKOWANIA OD MISIA USZATKA

Nasze dziewczęta ze Szkolnego Koła Wolontariatu otrzymały słodkie podziękowania za pomoc przy realizacji Dnia Dobrego Uczynku, organizowanego przez Przedszkole nr 4 im. Misia Uszatka w Polkowicach.

Czytaj więcej...

SZKOLNE WYZWANIE: INNYM POMAGANIE

szkolneWolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły - nauczycieli, uczniów i rodziców - na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec drugiego człowieka. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole, kierując się wrażliwością i troską o innych, byli pełni pasji i zaangażowania.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTUJEMY Z PRZEDSZKOLAKAMI DZIEŃ DOBREGO UCZYNKU

19 maja 2017 roku Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w Dniu Dobrego Uczynku, organizowanym przez Przedszkole nr 4 im. Misia Uszatka w Polkowicach.

Czytaj więcej...

ŚWIĄTECZNA WIZYTA W ŻARACH

6 kwietnia 2017 r. nasze Szkolne Koło Wolontariatu udało się ze świąteczną wizytą do Domu Samotnej Matki w Żarach. Celem odwiedzin było przekazanie zebranych w ciągu roku darów dla matek i ich dzieci.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE W AULI

11 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyło się świąteczne spotkanie Zarządu oraz członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Czytaj więcej...

"KU CELOM POŻĄDANYM WIODĄ DROGI..." NA JASNĄ GÓRĘ

We wtorek, 21 marca 2017 roku, maturzyści z Diecezji Legnickiej, wśród których była grupa uczniów z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, udali się na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę...

Czytaj więcej...

WOLONTARIAT W AKCJI

9 marca 2017 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję charytatywną sprzedaży ciast w celu pozyskania brakującej kwoty na wyjazd do Domu Samotnej matki w Żarach.

Czytaj więcej...

WARSZTATY "SYMULACJE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI"

25.10.2016 r. w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach zostały przeprowadzone warsztaty szkoleniowe prowadzone przez fundację Eudajmonia i Spółdzielnię Socjalną Inicjatywa pt. "Symulacje niepełnosprawności". Organizatorką warsztatów była pani Jadwiga Berestecka – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA – RELACJA

2 grudnia 2016 r. w Auli Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach Szkolne Koło Wolontariatu wraz z klasą II „c” Liceum Ogólnokształcącego zorganizowało ...

Czytaj więcej...

"CHCĘ POMAGAĆ" - KONKURS NA PLAKAT

Zapraszamy do udziału w konkursie naplakat, organizowanym w ramach obchodów "Międzynarodowego Dnia Wolontariusza". Celem konkursu jest przybliżenie idei pomocy drugiemu człowiekowi, otwartości ..

Czytaj więcej...

MOTTO NA ŻYCIE - "CHCĘ POMAGAĆ"

Zainteresowanie przedsięwzięciem przerosło oczekiwania organizatorów - w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ogłoszony został konkurs na plakat "Chcępomagać". Celem konkursu ...

Czytaj więcej...

"GÓRA GROSZA" PONOWNIE UROSŁA

W dniach 7-8 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach została przeprowadzona akcja "Góra Grosza", w której od lat uczestniczymy. Po ...

Czytaj więcej...

DZIEŃ TALENTÓW JUŻ ZA NAMI!

4 stycznia 2017 roku po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Talentów. Tradycyjnie obchody rozpoczęły się od Pa-Kla-Py, czyli Parady Klas Pierwszych. Każda klasa mogła zaprezentować ...

Czytaj więcej...

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU Z WIZYTĄ W ŻARACH

15 grudnia 2015 r. SzkolneKołoWolontariatu, działające w naszej szkole, udało się do Domu Samotnej Matki wŻarachw celu przekazania wcześniej zebranych darów.Zbiórka odzieży, słodyczy ...

Czytaj więcej...

TALENTÓW CI U NAS DOSTATEK!

18 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się szereg imprez związanych z  Dniem Talentów.

Czytaj więcej...

"ODDAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA"

W dniach 27 maja-10 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbędzie się akcja charytatywna "Oddajpluszakadladzieciaka". Zostanie ona przeprowadzon ...

Czytaj więcej...

MAJĄ SERCE I PATRZĄ W SERCE

Niejednokrotnie o polskiej młodzieży słyszy się same negatywne opinie. Że niekulturalna, leniwa, egoistyczna, myśląca tylko o własnych, doraźnych potrzebach. Uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy przeczą temu stereotypowemu wizerunkowi. Chętnie angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia służące innym.

Czytaj więcej...

UWAGA UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE LO, TECHNIKUM I ZSZ

Wicedyrektor ds. szkolnictwa ogólnokształcącego informuje, że dnia 14 stycznia 2015 r. tj. w środę, w Auli Forum  na 2 i 3 godzinie lekcyjnej uczniowie klas I i II LO,I, II i III Technikum ...

Czytaj więcej...

SWOJE CHWALIMY, BO SWOJE ZNAMY. JESTEŚMY DUMNI, CO POSIADAMY!

8 grudnia 2014 roku w murach Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz pierwszy odbył się „Dzień Talentów”, prezentujący dokonania artystyczne naszej młodzieży. Organizatorkami tego wyjątkowego przedsięwzięcia były panie: Jadwiga Berestecka i Iwona Marciniak.

Czytaj więcej...

"NIEPEŁNOSPRAWNI - SPRAWNYM" 2014

W dniach 28.11-03.12.2014 r. w naszym mieście odbywały się VI Polkowickie Prezentacje "Niepełnosprawni - Sprawnym", przebiegające pod hasłem "Przyjaźń nie zna barier". Uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz kolejny wzięli udział w tym cyklicznym przedsięwzięciu.

Czytaj więcej...

POLKOWICE PRZYJAZNE MIESZKAŃCOM

Po wizycie w Klubie Sportowym "Skorpion" Polkowice między uczestnikami Hufca Pracy 1-23 w Polkowicach a panem Filipem Rodzikiem nawiązała się nić przyjaźni.

Czytaj więcej...

"GÓRA GROSZA" ZA NAMI

11 grudnia 2013 roku została zakończona akcja "Góra Grosza", w której od lat uczestniczy nasza szkoła.

Czytaj więcej...

ZESPÓŁ SZKÓŁ W POLKOWICACH PODCZAS V PREZENTACJI "NIEPEŁNOSPRAWNI SPRAWNYM"

26 listopada 2013 roku w naszym mieście rozpoczęły się V polkowickie Prezentacje "Niepełnosprawni Sprawnym". W tym roku Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach został współorganizatorem tej cyklicznej imprezy.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZYCH MURACH

6 grudnia 2012 roku uczniów Zespołu Szkół w Polkowicach odwiedził świętyMikołaj.

Czytaj więcej...

SŁODKIE CO NIECO W ZESPOLE SZKÓŁ

28 listopada 2012 roku w naszej szkole odbyła się akcja sprzedaży ciast. Sponsorami przepysznych wypieków byli uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu.

Czytaj więcej...

Z WIZYTĄ W ŻARACH

19 grudnia 2011 roku członkowie szkolnego wolontariatu, jak co roku, udali się do Domu Samotnej Matki w Żarach, by przekazać jego mieszkańcom wszystkie dary, które przez miesiąc zbierano w Zespole Szkół w Polkowicach.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W ZESPOLE SZKÓŁ

6 grudnia 2011 roku gościliśmy w naszej szkole niezwykłego gościa. Był nim - rzecz jasna - ŚwiętyMikołaj.

Czytaj więcej...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Można blokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności strony.