A- A A+
  • 01-srebrny-jubileusz-zs-w-polkowicach.jpg
  • 2zdawalnosc1.jpg
  • 3zdawalnosc2.jpg
  • 4zdawalnosc5.jpg
  • 5zdawalnosct1.jpg
  • 6zdawalnosct2.jpg
  • 7zdawalnosct3.jpg
  • 8zdawalnosct4.jpg
  • 91baner.jpg
  • 92baner.jpg

 

II półrocze 2016/2017

Kandydaci do Stypednium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Dziuk Magdalena – klasa II c

 

TECHNIKUM (w zawodzie technik organizacji reklamy)

1. Skrzydłowska Anna – klasa III TIO

 

Kandydaci do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Kowalik Kamila – klasa I a
2. Kierat Wiktoria – klasa I a
3. Kołecki Jakub – klasa II a

 

Kandydaci do Stypendium Burmistrza Polkowic w roku szkolnym 2016/2017 (średnia ocen za rok szkolny 2016/2017)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Dziuk Magdalena, klasa II c, średnia ocen: 5,30, ocena zachowania: wzorowa
2. Chorążykiewicz Urszula, klasa II c, średnia ocen: 5,22, ocena zachowania: wzorowa
3. Potocka Martyna, klasa I a, średnia ocen: 5,19, ocena zachowania: wzorowa
4. Chmielowska Emilia, klasa I b, średnia ocen: 5.07, ocena zachowania: wzorowa
5. Kowalik Klaudia, klasa I a, średnia ocen: 5.06, ocena zachowania: wzorowa
6. Rzepecka Adrianna, klasa I a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
7. Bednarek Julia, klasa I b , średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
8. Pociecha Milena, klasa II a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
9. Łyga Magdalena, klasa II a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
10. Bocian Ewa I b, klasa, średnia ocen: 4,94, ocena zachowania: wzorowa
11. Sydorów Pola, klasa II c, średnia ocen: 4,93, ocena zachowania: wzorowa
12. Kuriata Kamila, klasa II a, średnia ocen: 4,90, ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Skrzydłowska Anna, klasa III TIO, średnia ocen: 5,29, ocena zachowania: wzorowa
2. Sobczyk Natalia, klasa II at, średnia ocen: 5,27, ocena zachowania: wzorowa
3. Biadała Patrycja, klasa III TEH, średnia ocen: 5,14, ocena zachowania: wzorowa
4. Sieński Kamil, klasa III TIO, średnia ocen: 5,09, ocena zachowania: wzorowa
5. Bartków Magdalena, klasa I at, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Dziuk Magdalena, klasa II c, średnia ocen: 5,30, ocena zachowania: wzorowa
2. Chorążykiewicz Urszula, klasa II c, średnia ocen: 5,22, ocena zachowania: wzorowa
3. Potocka Martyna, klasa I a, średnia ocen: 5,19, ocena zachowania: wzorowa
4. Chmielowska Emilia, klasa I b, średnia ocen: 5.07, ocena zachowania: wzorowa
5. Kowalik Klaudia, klasa I a, średnia ocen: 5.06, ocena zachowania: wzorowa
6. Rzepecka Adrianna, klasa I a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
7. Bednarek Julia, klasa I b , średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
8. Tyliszczak Magdalena, klasa II a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
9. Pociecha Milena, klasa II a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
10. Łyga Magdalena, klasa II a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
11. Łosowska Karolina, klasa II a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
12. Bocian Ewa, klasa I b, średnia ocen: 4,94, ocena zachowania: wzorowa
13. Sydorów Pola, klasa II c, średnia ocen: 4,93, ocena zachowania: wzorowa
14. Kuriata Kamila, klasa II a, średnia ocen: 4,90, ocena zachowania: wzorowa
15. Mendel Przemysław, klasa II c, średnia ocen: 4,89, ocena zachowania: wzorowa
16. Zawiłowicz Agata, klasa I a, średnia ocen: 4,88, ocena zachowania: wzorowa
17. Napierała Weronika, klasa II c, średnia ocen: 4,78, ocena zachowania: wzorowa
18. Kowalik Kamila, klasa I a, średnia ocen: 4,75, ocena zachowania: wzorowa
19. Mysuna Gabriela, klasa I a, średnia ocen: 4,75, ocena zachowania: wzorowa
20. Mędrzak Aleksandra, klasa I b, średnia ocen: 4,75, ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Skrzydłowska Anna, klasa III TIO, średnia ocen: 5,29, ocena zachowania: wzorowa
2. Stemplewska Daria, klasa II at, średnia ocen: 5,29, ocena zachowania: wzorowa
3. Sobczyk Natalia, klasa II at, średnia ocen: 5,27, ocena zachowania: wzorowa
4. Biadała Patrycja, klasa III TEH, średnia ocen: 5,14, ocena zachowania: wzorowa
5. Sieński Kamil, klasa III TIO, średnia ocen: 5,09, ocena zachowania: wzorowa
6. Bartków Magdalena, klasa I at, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
7. Małagowski Jakub, klasa I at, średnia ocen: 4,79, ocena zachowania: wzorowa

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

1. Sygnatowicz Nicola, klasa II bz, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: bardzo dobra
2. Rekut Gabriela, klasa II bz, średnia ocen: 4,80, ocena zachowania: bardzo dobra

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Kłosińska Klaudia, klasa I b, ocena zachowania: bardzo dobra
2. Rosik Jarosław, klasa I b, ocena zachowania: bardzo dobra
3. Żarnowska Tatiana, klasa I b, ocena zachowania: bardzo dobra
4. Kopaniecki Jakub, klasa II a, ocena zachowania: bardzo dobra
5. Krzysiek Jakub, klasa II b, ocena zachowania: bardzo dobra
6. Oleksiak Natalia, klasa II b, ocena zachowania: wzorowa
7. Szczyrbaty Piotr, klasa II c, ocena zachowania: bardzo dobra
8. Tomaszewicz Patrycja, klasa II c, ocena zachowania: bardzo dobra

 

TECHNIKUM

1. Małagowski Jakub, klasa I at, ocena zachowania: wzorowa
2. Wacławczyk Jowita, klasa II at, ocena zachowania: bardzo dobra
3. Rybak Malwina, klasa III TEH, ocena zachowania: bardzo dobra
4. Morawska Paulina, klasa III TEH, ocena zachowania: wzorowa
5. Cząstkiewicz Wojciech, klasa III TEH, ocena zachowania: bardzo dobra

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

1. Pleszka Paulina, klasa III az, ocena zachowania: bardzo dobra
2. Wajdner Jarosław, klasa III az, ocena zachowania: dobra
3. Konofał Jakub, klasa III bz, ocena zachowania: bardzo dobra

 

 

NAGRODY RZECZOWE ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

1. Zielonka Karolina, klasa I b LO
2. Cygańczuk Sylwia, klasa II b LO
3. Nowak Martyna, klasa II b LO
4. Szczygieł Oliwia, klasa II b LO
5. Sekunda Barbara, klasa II b LO
6. Dziuk Magdalena, klasa II c LO
7. Owsiana Daria, klasa III TEH
8. Wolski Patryk, klasa II bt

 

 

 

II półrocze 2016/2017 - ABSOLWENCI

Stypendium Starosty

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Krzymińska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa
2. Jankowska Katarzyna, kl. III a, średnia ocen: 5,17; ocena zachowania: wzorowa
3. Derewienko Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
4. Wasylik Dawid, kl. III a, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa
5. Waligóra Aleksandra, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
6. Habraszka Anna, kl. III b, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Firuta Artur, kl. IV ae, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania: wzorowa
2. Biedrowska Adrianna, kl. IV ae, średnia ocen: 4,96; ocena zachowania: wzorowa
3. Lehner Aleksandra, kl. IV ae, średnia ocen: 4,86; ocena zachowania: wzorowa

 

II półrocze 2016/2017 - ABSOLWENCI

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Krzymińska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa
2. Jankowska Katarzyna, kl. III a, średnia ocen: 5,17; ocena zachowania: wzorowa
3. Derewienko Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
4. Wasylik Dawid, kl. III a, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa
5. Waligóra Aleksandra, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
6. Habraszka Anna, kl. III b, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Firuta Artur, kl. IV ae, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania: wzorowa
2. Biedrowska Adrianna, kl. IV ae, średnia ocen: 4,96; ocena zachowania: wzorowa
3. Lehner Aleksandra, kl. IV ae, średnia ocen: 4,86; ocena zachowania: wzorowa

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Dzieciątkowska Patrycja, kl. III a; ocena zachowania: wzorowa
2. Siwek Alicja, kl. III a; ocena zachowania: wzorowa
3. Bucyk Natalia, kl. III b; ocena zachowania: wzorowa
4. Hałubek Wiktoria, kl. III b; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Firuta Artur, kl. IV ae; ocena zachowania: wzorowa

 

II półrocze 2016/2017 - ABSOLWENCI

Kandydaci do Stypendium Burmistrza

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Krzymińska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 5,67; ocena zachowania: wzorowa
2. Jankowska Katarzyna, kl. III a, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa
3. Habraszka Anna, kl. III b, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
4. Derewienko Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 5,12; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Firuta Artur, kl. IV ae, średnia ocen: 5,36; ocena zachowania: wzorowa
2. Lehner Aleksandra, kl. IV ae, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa
3. Gwarda Magdalena, kl. IV ae, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa

 

 

I półrocze 2016/2017

 

Stypednium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1.Jankowska Katarzyna – kl. III a, średnia ocen: 5,44; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Firuta Artur – kl. IV ae, średnia ocen: 5,36; ocena zachowania: wzorowa

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Dziuk Magdalena, kl. II c, średnia ocen: 5,20, ocena zachowania: wzorowa
2. Chorążykiewicz Urszula, kl. II c, średnia ocen: 5,19, ocena zachowania: wzorowa
3. Chmielowska Emilia, kl. I b, średnia ocen: 4,93, ocena zachowania: wzorowa
4. Sydorów Pola, kl. II c, średnia ocen: 4.93, ocena zachowania: wzorowa
5. Potocka Martyna, kl. I a, średnia ocen: 4,81, ocena zachowania: wzorowa
6. Kuriata Kamila, kl. II a, średnia ocen: 4,80, ocena zachowania: bardzo dobra
7. Łosowska Karolina, kl. II a, średnia ocen: 4,78, ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Skrzydłowska Anna, kl. III TIO, średnia ocen: 5,28, ocena zachowania: wzorowa
2. Stemplewska Daria, kl. II at, średnia ocen: 5,08, ocena zachowania: wzorowa
3. Sobczyk Natalia, kl. II at, średnia ocen: 4,90, ocena zachowania: wzorowa
4. Biadała Patrycja, kl. III TEH, średnia ocen: 4,85, ocena zachowania: wzorowa

 

 

Maturzyści

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Krzymińska Natalia, klasa III b, średnia ocen: 5,50, ocena zachowania: wzorowa
2. Jankowska Katarzyna, klasa III a, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
3. Derewienko Patrycja, klasa III a, średnia ocen: 4,75, ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM

1. Firuta Artur, klasa IV ae, średnia ocen: 5,30, ocena zachowania: wzorowa
2. Biedrowska Adrianna, klasa IV ae, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
3. Lehner Aleksandra, klasa IV ae, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa
4. Gwarda Magdalena, klasa IV ae, średnia ocen: 4,80, ocena zachowania: wzorowa
5. Konrad Klaudia, klasa IV ae, średnia ocen: 4,75, ocena zachowania: wzorowa

 

 

Rok szkolny 2015/2016

II półrocze

Kandydaci do stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017

 

TECHNIKUM (w zawodzie technik ekonomista):

1. Firuta Artur  – klasa III ae

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE: 

1. Jankowska Katarzyna – klasa II a LO

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE: 

1. Jankowska Katarzyna, kl. II a, średnia ocen: 5,44; ocena zachowania: wzorowa
2. Krzymińska Natalia, kl. II b, średnia ocen: 5,43; ocena zachowania: wzorowa
3. Chorążykiewicz Urszula, kl. I c, średnia ocen: 5,38; ocena zachowania: wzorowa
4. Dziuk Magdalena, kl. I c, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa
5. Rystwej Dariusz, kl. I c, średnia ocen: 5,12; ocena zachowania: wzorowa
6. Sydorów Pola, kl. I c, średnia ocen: 5,12; ocena zachowania: wzorowa
7. Derewienko Patrycja, kl. II a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
8. Łosowska Karolina, kl. I a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
9. Czajkowska Weronika, kl. II a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
10. Waligóra Aleksandra, kl. II a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
11. Pawłowska Jadwiga, kl. I c, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa
12. Rekut Agata, kl. II a, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: wzorowa
13. Kuriata Kamila, kl. I a, średnia ocen: 4,81; ocena zachowania: wzorowa
14. Nowickyj Oleksandr, kl. I c, średnia ocen: 4,81; ocena zachowania: wzorowa
15. Piekarz Dominika, kl. I c, średnia ocen: 4,81; ocena zachowania: wzorowa
16. Kaczkowska Patrycja, kl. I c, średnia ocen: 4,80; ocena zachowania: wzorowa
17. Łoboda Katarzyna, kl. I c, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa
18. Wasylik Dawid, kl. II a, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa
19. Habraszka Anna, kl. II b, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM:

1. Firuta Artur, kl. III ae, średnia ocen: 5,36; ocena zachowania: wzorowa
2. Skrzydłowska Anna, kl. II TIO, średnia ocen: 5,20; ocena zachowania: wzorowa
3. Stemplewska Daria, kl. I at, średnia ocen: 5,18; ocena zachowania: wzorowa
4. Biedrowska Adrianna, kl. III ae, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania: wzorowa
5. Lehner Aleksandra, kl. III ae, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania: wzorowa
6. Biadała Patrycja, kl. II TEH, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
7. Sobczyk Natalia, kl. I at, średnia ocen: 4,95; ocena zachowania: wzorowa
8. Sieński Kamil, kl. II TIO, średnia ocen: 4,92; ocena zachowania: wzorowa
9. Gwarda Magdalena, kl. III ae, średnia ocen: 4,86; ocena zachowania: wzorowa
10. Bukraba Dominika, kl. I bt, średnia ocen: 4,79; ocena zachowania: wzorowa
11. Luft Marta, kl. III ae, średnia ocen: 4,79; ocena zachowania: wzorowa
12. Kondrat Klaudia, kl. III ae, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE: 

1. Krzysiek Jakub, kl. I b; ocena zachowania: bardzo dobra
2. Wójcik Daniel, kl. I b; ocena zachowania: bardzo dobra
3. Szczyrbaty Piotr, kl. I c; ocena zachowania: bardzo dobra
4. Tomaszewicz Patrycja, kl. I c; ocena zachowania: bardzo dobra
5. Dzieciątkowska Patrycja, kl. II a; ocena zachowania: wzorowa
6. Siwek Alicja, kl. II a; ocena zachowania: wzorowa
7. Bucyk Natalia, kl. II b; ocena zachowania: wzorowa

 

TECHNIKUM:

1. Wacławczyk Jowita, kl. I at; ocena zachowania: bardzo dobra
2. Cząstkiewicz Wojciech, kl. II TEH; ocena zachowania: bardzo dobra
3. Rybak Malwina, kl. II TEH; ocena zachowania: dobra
4. Firuta Artur, kl. III ae; ocena zachowania: wzorowa

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA:

1. Konofał Jakub, kl. II bz; ocena zachowania: dobra

 

Wykaz uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach - kandydatów do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2015/2016 (średnia ocen za rok szkolny 2015/2016)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE: 

1. Jankowska Katarzyna, kl. II a, średnia ocen: 5,44; ocena zachowania: wzorowa
2. Krzymińska Natalia, kl. II b, średnia ocen: 5,43; ocena zachowania: wzorowa
3. Chorążykiewicz Urszula, kl. I c, średnia ocen: 5,38; ocena zachowania: wzorowa
4. Dziuk Magdalena, kl. I c, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa
5. Sydorów Pola, kl. I c, średnia ocen: 5,12; ocena zachowania: wzorowa
6. Derewienko Patrycja, kl. II a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
7. Pawłowska Jadwiga, kl. I C, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa 

 

TECHNIKUM:

1. Firuta Artur, kl. III ae, średnia ocen: 5,36; ocena zachowania: wzorowa
2. Skrzydłowska Anna, kl. II TIO, średnia ocen: 5,20; ocena zachowania: wzorowa
3. Lehner Aleksandra, kl. III ae, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania: wzorowa
4. Biadała Patrycja, kl. II TEH, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
5. Sobczyk Natalia, kl. I at, średnia ocen: 4,95; ocena zachowania: wzorowa
6. Sieński Kamil, kl. II TIO, średnia ocen: 4,92; ocena zachowania: wzorowa

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA /absolwent/:

1. Tylutki Piotr, kl. III az, średnia ocen: 5,18; ocena zachowania: wzorowa

 

 

Absolwenci
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Pietrowska Aleksandra, klasa III c, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
2. Antos Paulina, klasa III c, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania:wzorowa
3. Glapińska Hanna, klasa III b, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania:wzorowa
4. Gaj Patryk, klasa III b, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania:wzorowa
5. Słowińska Martyna, klasa III c, średnia ocen: 4,81; ocena zachowania:wzorowa
6. Smikiel Anna, klasa III c, średnia ocen: 4,78; ocena zachowania:wzorowa

TECHNIKUM

1. Kulczycka Adrianna, klasa IV ae, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania:wzorowa
2. Domańska Natalia, klasa IV ae, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania:wzorowa
3. Lisowska Martyna, klasa IV ht, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania:wzorowa
4. Urbańska Magdalena, klasa IV ae, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania:bardzo dobra


Absolwenci
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Jochańska Marika, klasa III a; ocena zachowania: wzorowa   
2. Figas Jolanta, klasa III a; ocena zachowania: bardzo dobra   
3. Matwiszyn Ewelina, klasa III a; ocena zachowania: bardzo dobra   
4. Rudzińska Maria, klasa III a; ocena zachowania: wzorowa   
5. Siewruk Katarzyna, klasa III a; ocena zachowania: wzorowa   
6. Żukowska Paulina, klasa III a; ocena zachowania: dobra   
7. Fura Justyna, klasa III b; ocena zachowania: bardzo dobra   
8. Kałmuczak Piotr, klasa III b; ocena zachowania: bardzo dobra   
9. Słowińska Martyna, klasa III c; ocena zachowania: wzorowa


Absolwenci
Stypendium Starosty

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Pietrowska Aleksandra, klasa III c, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
2. Antos Paulina, klasa III c, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa
3. Glapińska Hanna, klasa III b, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania: wzorowa
4. Gaj Patryk, klasa III b, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania: wzorowa
5. Słowińska Martyna, klasa III c, średnia ocen: 4,81; ocena zachowania: wzorowa
6. Smikiel Anna, klasa III c, średnia ocen: 4,78; ocena zachowania: wzorowa

TECHNIKUM

1. Kulczycka Adrianna, klasa IV ae, średnia ocen: 5,36; ocena zachowania: wzorowa
2. Domańska Natalia, klasa IV ae, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
3. Lisowska Martyna, klasa IV ht, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa
4. Urbańska Magdalena, klasa IV ae, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: bardzo dobra


Kandydaci do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2015/2016 - absolwenci
(średnia ocen za rok szkolny 2015/2016)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Gaj Patryk, klasa III b, średnia ocen: 5,33; ocena zachowania: wzorowa
2. Pietrowska Aleksandra, klasa III c, średnia ocen: 5,22; ocena zachowania: wzorowa
3. Słowińska Martyna, klasa III c, średnia ocen: 5,17; ocena zachowania: wzorowa
4. Antos Paulina, klasa III c, średnia ocen: 5,12; ocena zachowania: wzorowa
5. Glapińska Hanna, klasa III b, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa

TECHNIKUM

1. Kulczycka Adrianna, klasa IV ae, średnia ocen: 5,36; ocena zachowania: wzorowa
2. Domańska Natalia, klasa IV ae, średnia ocen: 5,18; ocena zachowania: wzorowa
3. Muryń Kacper, klasa IV ai, średnia ocen: 4,90; ocena zachowania: wzorowa

Uczniowie Zespołu Szkół otrzymujący stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016

Liceum Ogólnokształcące

1. Słowińska Martyna Zofia – klasa III b,  średnia ocen: 5,44; zachowanie: wzorowe

Technikum w zawodzie technik ekonomista

2. Biedrowska Adrianna – klasa III ae,  średnia ocen: 5,00;   zachowanie: wzorowe

 

I półrocze 2015/2016

Maturzyści

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Antos Paulina – klasa III c,  średnia ocen: 4,92, ocena zachowania: wzorowa

TECHNIKUM

1. Kulczycka Adrianna – klasa IV ae,  średnia ocen: 5,09, ocena zachowania: wzorowa

 

I półrocze 2015/2016

 Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące

1. Krzymińska Natalia, kl. II b, średnia ocen: 5,38, ocena zachowania:  wzorowa

2. Jankowska Katarzyna, kl. II a, średnia ocen: 5,11, ocena zachowania:  wzorowa

3. Chorążykiewicz Urszula, kl. I c, średnia ocen: 5,00, ocena zachowania: wzorowa

4. Sydorów Pola, kl. I c, średnia ocen: 4,94, ocena zachowania: wzorowa

5. Derewienko Patrycja, kl. II a, średnia ocen: 4,88, ocena zachowania: wzorowa

6. Dziuk Magdalena, kl. I c, średnia ocen: 4,81, ocena zachowania: wzorowa

7. Świątek Agnieszka, kl. II a, średnia ocen: 4,77, ocena zachowania: wzorowa

8. Waligóra Aleksandra, kl.  II a, średnia ocen: 4,77, ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Skrzydłowska Anna, kl. II TIO, średnia ocen: 4,98, ocena zachowania: wzorowa

2. Biedrowska Adrianna, kl. III ae, średnia ocen: 4,86, ocena zachowania: wzorowa

3. Firuta Artur, kl. III ae, średnia ocen: 4,79, ocena zachowania: wzorowa


Najlepsi uczniowie w II półroczu roku szkolnego 2014/2015

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Słowińska Martyna, kl. II b, średnia ocen: 5,44; zachowanie: wzorowe
2. Krzymińska Natalia, kl. I b, średnia ocen: 5,27; zachowanie: wzorowe
3. Pietrowska Aleksandra, kl. II c, średnia ocen: 5,10; zachowanie: wzorowe
4. Antos Paulina, kl. II c, średnia ocen: 5,00; zachowanie:
5. Jankowska Katarzyna, kl. I a, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
6. Wasylik Dawid, kl. I a, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
7. Bucyk Natalia, kl. I b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
8. Brzozowski Daniel, kl. II c, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
9. Łukowiak Nikola, kl. II b, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
10. Smikiel Anna, kl. II c, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
11. Habraszka Anna, kl. I b, średnia ocen: 4,76; zachowanie: wzorowe
12. Derewienko Patrycja, kl. I a, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Biedrowska Adrianna, kl. II ae, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
2. Skrzydłowska Anna, kl. I TIO, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
3. Firuta Artur, kl. II ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
4. Kulczycka Adrianna, kl. III ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
5. Domańska Natalia, kl. III ae, średnia ocen: 4,86; zachowanie: bardzo dobre
6. Lisowska Martyna, kl. III ht, średnia ocen: 4,85; zachowanie: wzorowe
7. Sieński Kamil, kl. I TIO, średnia ocen: 4,78; zachowanie: wzorowe
8. Biadała Patrycja, kl. I TEH, średnia ocen: 4,76; zachowanie: wzorowe

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

1. Romaszko Paulina, kl. III bz, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe


Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Dzieciątkowska Patrycja, kl. I a; zachowanie: bardzo dobre
2. Siwek Alicja, kl. I a; zachowanie: wzorowe
3. Bucyk Natalia, kl. I b; zachowanie: wzorowe
4. Hałubek Wiktoria, kl. I b; zachowanie: wzorowe
5. Figas Jolanta, kl. II a; zachowanie: bardzo dobre
6. Jochańska Marika, kl. II a; zachowanie: wzorowe
7. Matwiszyn Ewelina, kl. II a; zachowanie: bardzo dobre
8. Ochędowska Kamila, kl. II a; zachowanie: bardzo dobre
9. Rudzińska Maria, kl. II a; zachowanie: wzorowe
10. Siewruk Katarzyna, kl. II a; zachowanie: wzorowe
11. Wnuczyńska Agata, kl. II a; zachowanie: dobre
12. Żukowska Paulina, kl. II a; zachowanie: dobre
13. Fura Justyna, kl. II b; zachowanie: dobre
14. Słowińska Martyna, kl. II b; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Rybak Malwina, kl. I TEH; zachowanie: bardzo dobre


Kandydaci do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2014/2015


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Słowińska Martyna, kl. II b, średnia ocen: 5,44; zachowanie: wzorowe
2. Krzymińska Natalia, kl. I b, średnia ocen: 5,27; zachowanie: wzorowe
3. Pietrowska Aleksandra, kl. II c, średnia ocen: 5,10; zachowanie: wzorowe
4. Antos Paulina, kl. II c, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
5. Jankowska Katarzyna, kl. I a, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
6. Brzozowski Daniel, kl. II c, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Skrzydłowska Anna, kl. I TIO, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
2. Firuta Artur, kl. II ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
3. Kulczycka Adrianna, kl. III ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
4. Muryń Kacper, kl. III ai, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA /absolwenci/

1. Romaszko Paulina, kl. III b, średnia ocen: 5,10; zachowanie: wzorowe
2. Szczepańska Monika, kl. III b, średnia ocen: 4,91; zachowanie: wzorowe

 

Najlepsi uczniowie w II półroczu roku szkolnego 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - maturzyści

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Tomczyk Karolina – kl. II c, średnia ocen: 5,22; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM (w zawodzie technik hotelarstwa)

1. Zelek Karolina - kl. III ah, średnia ocen: 5,27; zachowanie: wzorowe

  

Stypendium Starosty w roku szkolnym 2014/2015 - maturzyści

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Tomczak  Karolina, kl. III c, średnia ocen: 5,08; zachowanie: wzorowe
2. Kawa Joanna, kl. III b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
3. Puszkarek Magdalena, kl. III b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
4. Ryjo Łucja, kl. III b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
5. Błaszczak Ewelina, kl. III c, średnia ocen: 4,92; zachowanie: wzorowe
6. Janczak Maria, kl. III b, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Zelek Karolina, kl. IV ht, średnia ocen: 5,13; zachowanie: wzorowe
2. Łukasik Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
3. Mazur Marlena, kl. IV ae, średnia ocen: 4,91; zachowanie: wzorowe
4. Brzeźniak Joanna, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75; zachowanie: bardzo dobre
5. Lehner Patrycja, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe
6. Rekis Anita, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe

Kandydaci do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2014/2015 - maturzyści

(średnia ocen za rok szkolny 2014/2015)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Tomczyk  Karolina, kl. III c, średnia ocen: 5,25; zachowanie: wzorowe
2. Kawa Joanna, kl. III b, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
3. Puszkarek Magdalena, kl. III b, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
4. Ryjo Łucja, kl. III b, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Zelek Karolina, kl. IV ht, średnia ocen: 5,27; zachowanie: wzorowe
2. Łukasik Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,17; zachowanie: wzorowe
3. Lehner Patrycja, kl. IV ae, średnia ocen: 5,17; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

/finalista XXV Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej GRAFKOM 2015/
1. Pikor Karol, kl. IV ai, średnia ocen: 3,92; zachowanie: bardzo dobre

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Tomczyk  Karolina, kl. III c, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
2. Kawa Joanna, kl. III b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
3. Puszkarek Magdalena, kl. III b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
4. Ryjo Łucja, kl. III b, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
5. Błaszczak Ewelina, kl. III c, średnia ocen: 4,92; zachowanie: wzorowe
6. Janczak Maria, kl. III b, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Zelek Karolina, kl. IV ht, średnia ocen: 5,13; zachowanie: wzorowe
2. Łukasik Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
3. Mazur Marlena, kl. IV ae, średnia ocen: 4,91; zachowanie: wzorowe
4. Brzeźniak Joanna, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75; zachowanie: bardzo dobre
5. Lehner Patrycja, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe
6. Rekis Anita, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści

TECHNIKUM

1. Migas Mateusz, kl. IV ai; zachowanie: bardzo dobre2. Malinowski Piotr, kl. IV ai; zachowanie: bardzo dobre

Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2014/2015


Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Puszkarek Magdalena, kl. III b, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Zelek Karolina, kl. IV ht, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe


Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2014/215


Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1. Krzymińska Natalia, kl. I b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Pietrowska Aleksandra, kl. II c, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
3. Brzozowski Daniel, kl. II c, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
4. Jankowska Katarzyna, kl. I a, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
5. Słowińska Martyna, kl. II b, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe

TECHNIKUM

1. Biedrowska Adrianna, kl. II ae, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe
2. Skrzydłowska Anna, kl. I TIO, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
3. Kulczycka Adrianna, kl. III ae, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
4. Lisowska Martyna, kl. III HT, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

1. Romaszko Paulina, kl. III bz, średnia ocen: 5,12, zachowanie: bardzo dobre
2. Szczepańska Monika, kl. III bz, średnia ocen: 4,86, zachowanie: bardzo dobre


Stypendyści Prezesa Rady ministrów w roku szkolnym 2014/2015


TECHNIKUM

Zelek Karolina, kl. IV ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Tomczyk Karolina, kl. III c, średnia ocen: 5,22, zachowanie:wzorowe

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

 
Liceum Ogólnokształcące

1. Tomczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe
2. Puszkarek Magdalena, kl. II b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
3. Pietrowska Aleksandra, kl. I c, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
4. Korgól Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
5. Ryjo Łucja, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
6. Szeptun Marcin, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: bardzo dobre
7. Kawa Joanna, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
8. Błaszczak Ewelina, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
9. Popielska Martyna, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
10. Antos Paulina, kl. I c, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
11. Jantos Katarzyna, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
12. Janczak Maria, kl. II b, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe
13. Baranowska Paulina, kl. I c, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
14. Smikiel Anna, kl. I c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
15. Kaszuba Kinga, kl. II b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Zelek Karolina, kl. III ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe
2. Lehner Patrycja, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
3. Łukasik Karolina, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
4. Kulczycka Adrianna, kl. II ae, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
5. Mazur Marlena, kl. III ae, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
6. Domańska Natalia, kl. II ae, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
7. Lisowska Martyna, kl. II ht, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
8. Brzeźniak Joanna, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
9. Kowalczuk Gabriela, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
10. Firuta Artur, kl. I ae, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
11. Rekis Anita, kl. III ae, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe
12. Biedrowska Adrianna, kl. I ae, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
13. Fijałkowska Agata, kl. III ae, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
14. Dereń Zuzanna, kl. III ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
15. Leńczuk Kacper, kl. III ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
16. Fietkiewicz Robert, kl. I hor, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Romaszko Paulina, kl. II bz, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
2. Szczepańska Monika, kl. II bz, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
3. Szejna Iwona, kl. II az, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe 

Liceum Ogólnokształcące

1. Żukowska Paulina, kl. I a, zachowanie: dobre
2. Matwiszyn Ewelina, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre
3. Figas Jolanta, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre
4. Siewruk Katarzyna, kl. I a, zachowanie: wzorowe
5. Słowińska Martyna, kl. I b, zachowanie: wzorowe
6. Dąbrowska Arleta, kl. I c, zachowanie: bardzo dobre
7. Cichocka Justyna, kl. II a, zachowanie: dobre
8. Hrywna Dorota, kl. II a, zachowanie: wzorowe
9. Koreń Paulina, kl. II a, zachowanie: bardzo dobre
10. Rachwalska Dorota, kl. II c, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Klimas Martyna, kl. II ae, zachowanie: wzorowe
2. Pieczarska Katarzyna, kl. II ae, zachowanie: bardzo dobre
3. Dybizbański Artur, kl. III ai, zachowanie: bardzo dobre

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Cios Kamil, kl. I az, zachowanie: dobre
2. Szymańska Aleksandra, kl. I az, zachowanie: wzorowe
3. Muszyńska Magdalena, kl. I az, zachowanie: wzorowe

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej - kandydaci
do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2013/2014

 

1. Kudinow Marlena, kl. III az, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
2. Ryłko Marlena, kl. III az, średnia ocen: 5,17, zachowanie: wzorowe

Uczniowie Zespołu Szkół w Polkowicach - kandydaci
do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2013/2014

Liceum Ogólnokształcące

1. Tomczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe
2. Puszkarek Magdalena, kl. II b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
3. Pietrowska Aleksandra, kl. I c, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
4. Korgól Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
5. Ryjo Łucja, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
6. Kawa Joanna, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
7. Błaszczak Ewelina, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
8. Popielska Martyna, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Zelek Karolina, kl. III ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe
2. Lehner Patrycja, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
3. Łukasik Karolina, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
4. Kulczycka Adrianna, kl. II ae, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
5. Domańska Natalia, kl. II ae, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
6. Kowalczuk Gabriela, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
7. Firuta Artur, kl. I ae, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe

Technikum - laureat ogólnopolskiego konkursu na okładkę e-booka
twórczości Friedmana "Sentencje Ojców"

1. Pikor Karol, kl. III ai, średnia ocen: 3,75, zachowanie: bardzo dobre

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Romaszko Paulina, kl. II bz, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
2. Szczepańska Monika, kl. II bz, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe

Uczniowie Zespołu Szkół w Polkowicach - kandydaci
do Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2013/2014

 

Technikum (w zawodzie technik hotelarstwa)

1. Zelek Karolina, kl. III ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe

Liceum Ogólnokształcące

1. Tomczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe

 

 

NAJLEPSI ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Absolwenci typowani do Stypendium Starosty w roku szkolnym 2013/2014 

Liceum Ogólnokształcące

1. Ochmańska Katarzyna, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
2. Muraszko Justyna, kl. III c, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
3. Żelawski Radosław, kl. III b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
4. Nicińska Patrycja, kl. III c, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
5. Kurkiewicz Ada, kl. III c, średnia ocen: 4,82, zachowanie: bardzo dobre
6. Janowicz Justyna, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
7. Królikowska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Misiak Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,26, zachowanie: wzorowe
2. Dąbrowska Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
3. Solarska Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,04, zachowanie: wzorowe
4. Siudmak Mateusz, kl. IV ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
5. Sielicka Pamela, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści

Liceum Ogólnokształcące

1. Ochmańska Katarzyna, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
2. Muraszko Justyna, kl. III c, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
3. Żelawski Radosław, kl. III b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
4. Nicińska Patrycja, kl. III c, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
5. Kurkiewicz Ada, kl. III c, średnia ocen: 4,82, zachowanie: bardzo dobre
6. Janowicz Justyna, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
7. Królikowska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Misiak Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,26, zachowanie: wzorowe
2. Dąbrowska Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
3. Solarska Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,04, zachowanie: wzorowe
4. Siudmak Mateusz, kl. IV ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
5. Sielicka Pamela, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści

Liceum Ogólnokształcące

1. Drążek Bartosz, kl. III a, zachowanie: dobre
2. Jurak Sebastian, kl. III a, zachowanie: dobre
3. Michalak Borys, kl. III a, zachowanie: dobre
4. Stępień Bartosz, kl. III a, zachowanie: dobre
5. Janczak Rafał, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
6. Szczyrbaty Marek, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
7. Drzazga Krzysztof, kl. III c, zachowanie: wzorowe
8. Łapkowska Kamila, kl. III c, zachowanie: wzorowe
9. Prus Magdalena, kl. III c, zachowanie: wzorowe
10. Robak Natalia, kl. III c, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Lodziński Mateusz, kl. IV ai, zachowanie: wzorowe
2. Kobyłt Angelika, kl. IV ae, zachowanie: bardzo dobre
3. Lewandowski Paweł, kl. IV ae, zachowanie: dobre
4. Matusiak Mateusz, kl. IV ae, zachowanie: dobre
5. Stępień Konrad, kl. IV ae, zachowanie: dobre

 

Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2013/2014


Stypendium Prezesa Rasy Ministrów

Liceum Ogólnokształcące

1. Patrycja Nicińska, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe

Technikum 

1. Paulina Misiak, kl. IV ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści

Liceum Ogólnokształcące

1. Patrycja Nicińska, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe

2. Justyna Muraszko, kl. III c, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Paulina Misiak, kl. IV ae, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe

2. Karolina Dąbrowska, kl. IV ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe

3. Mateusz Siudmak, kl. IV ae, średnia ocen: 4,83, zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści

Liceum Ogólnokształcące

1. Marek Szczyrbaty, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre

2. Malwina Żywokarta, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre

3. Magdalena Prus, kl. III c, zachowanie: wzorowe

4. Kamila Łapkowska, kl. III c, zachowanie: wzorowe

Technikum 

 1. Konrad Stępień, kl. IV ae, zachowanie: dobre

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące

 1. Karolina Tomczyk, kl. II c, średnia ocen: 4,90, zachowanie: wzorowe

2. Magdalena Korgól, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: bardzo dobre

3. Łucja Ryjo, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: bardzo dobre

4. Magdalena Puszkarek, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe

5. Martyna Popielska, kl. II c, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe

6. Ewelina Błaszczak, kl. II c, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe


Technikum

 1. Karolina Zelek, kl. III ht, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe

2. Marlena Mazur, kl. III ae, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe

3. Martyna Lisowska, kl. II h, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe

4. Adrianna Kulczycka, kl. II ae, średnia ocen: 4,79, zachowanie: bardzo dobre

5. Adrianna Biedrowska, kl. I ae, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe

6. Karolina Łukasik, kl. III ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Paulina Romaszko, kl. II bz, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe

2. Monika Szczepańska, kl. II bz, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

Liceum Ogólnokształcące

 1. Paulina Żukowska, kl. I a, zachowanie: dobre

2. Agata Wnuczyńska, kl. I a, zachowanie: dobre

3. Jolanta Figas, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre

4. Marika Jochańska, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre

5. Katarzyna Siewruk, kl. I a, zachowanie: wzorowe

6. Piotr Kałmuczak, kl. I b, zachowanie: bardzo dobre

7. Bartosz Jężak, kl. I b, zachowanie: dobre

8. Justyna Fura, kl. I b, zachowanie: dobre

9. Maciej Wierdak, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre

10. Anna Rohatyńska, kl. II c, zachowanie: wzorowe

Technikum

 1. Artur Firuta, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre

2. TOmasz Piotrowski, kl. I ae, zachowanie: dobre

3. Patrycja Lipniacka, kl. I hor, zachowanie: wzorowe

4. Joanna Brzeźniak, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre


Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Kamil Cios, kl. I az, zachowanie: dobre

 

Najlepsi uczniowie w II półroczu roku szkolnego 2012/2013


Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce


Liceum Ogólnokształcące

1. Patrycja Nicińska, kl. II c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Magdalena Puszkarek, kl. I b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
3. Łucja Ryjo, kl. I b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
4. Justyna Muraszko, kl. II c, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
5. Joanna Kawa, kl. I b, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
6. Karolina Tomczyk, kl. I c, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
7. Kinga Kaszuba, kl. I b, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
8. Katarzyna Jantos, kl. I b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

 

Technikum

1. Paulina Misiak, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
2. Karolina Zelek, kl. II ah, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
3. Karolina Łukasik, kl. II ae, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
4. Natalia Nadolska, kl. III ah, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
5. Karolina Dąbrowska, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: bardzo dobre
6. Adrianna Kulczycka, kl. I ae, średnia ocen: 4,90, zachowanie: wzorowe
7. Martyna Lisowska, kl. I ah, średnia ocen: 4,89, zachowanie: wzorowe
8. Marlena Mazur, kl. II ae, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
9. Paulina Solarska, kl. III ae, średnia ocen: 4,83, zachowanie: wzorowe
10. Anita Rekis, kl. II ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Paulina Romaszko, kl. I bz, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe


Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe


Liceum Ogólnokształcące

1. Magdalena Korgól, kl. I a, zachowanie: dobre
2. Paulina Koreń, kl. I a, zachowanie: dobre
3. Martyna Sejud, kl. I b, zachowanie: dobre
4. Dorota Rachwalska, kl. I c, zachowanie: wzorowe
5. Bartosz Stępień, kl. II a, zachowanie: bardzo dobre
6. Rafał Janczak, kl. II b, zachowanie: dobre
7. Karol Durał, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
8. Magdalena Latarska, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
9. Magdalena Prus, kl. II c, zachowanie: wzorowe
10. Krzysztof Drzazga, kl. II c, zachowanie: wzorowe
11. Natalia Robak, kl. II c, zachowanie: bardzo dobre

 

Technikum

1. Gabriela Krupińska, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
2. Katarzyna Pieczarska, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
3. Martyna Klimas, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
4. Kondrad Wrzos, kl. I ai, zachowanie: bardzo dobre
5. Natalia Butyńska, kl. II ae, zachowanie: bardzo dobre
6. Artur Dybizbański, kl. II ai, zachowanie: bardzo dobre
7. Paweł Lewandowski, kl. III ae, zachowanie: dobre
8. Mateusz Siudmak, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
9. Angelika Kobyłt, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
10. Wiesława Malinowska, kl. III ah, zachowanie: wzorowe

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

1. Ewelina Jagielska, kl. I az, zachowanie: bardzo dobre

  

NAJLEPSI ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące

1. Karol Zimoch, kl. III b, średnia ocen: 5,38, zachowanie: wzorowe
2. Katarzyna Dzimira, kl. III d, średnia ocen: 5,29, zachowanie: wzorowe
3. Martyna Kościelna, kl. III b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
4. Daria Bartoszewicz, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
5. Mateusz Brzozowski, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Mateusz Ząbczyk, kl. III b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Jagoda Gulewicz, kl. III c, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Anna Potocka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Krzysztof Łakomy, kl. III b, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
10. Weronika Rolak, kl. III d, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
11. Martyna Kołbuc, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
12. Karolina Jędrzejewska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
13. Angelika Zawadzka, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
14. Alicja Makuchowska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Łukasz Guresz, kl. IV ai, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Agnieszka Franczak, kl. IV ae, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
3. Katarzyna Gruszczyńska, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
4  Adam Pełech, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści

Liceum Ogólnokształcące

1. Mateusz Kołodziejczyk, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
2. Natalia Michorczyk, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
3. Adrian Krzyżanowski, kl. III c, zachowanie: dobre
4. Karolina Maciejewska, kl. III d, zachowanie: bardzo dobre

Technikum

1. Marta Niedźwiecka, kl. IV ae, zachowanie: bardzo dobre
2. Łukasz Milasz, kl. IV ai, zachowanie: bardzo dobre

 

Stypendium Starosty Polkowickiego w roku szkolnym 2012/2013 - maturzyści

Liceum Ogólnokształcące

1. Karol Zimoch, kl. III b, średnia ocen: 5,38, zachowanie: wzorowe
2. Katarzyna Dzimira, kl. III d, średnia ocen: 5,29, zachowanie: wzorowe
3. Martyna Kościelna, kl. III b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
4. Daria Bartoszewicz, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
5. Mateusz Brzozowski, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Mateusz Ząbczyk, kl. III b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Jagoda Gulewicz, kl. III c, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Anna Potocka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Krzysztof Łakomy, kl. III b, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
10. Weronika Rolak, kl. III d, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
11. Martyna Kołbuc, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
12. Karolina Jędrzejewska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
13. Angelika Zawadzka, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
14. Alicja Makuchowska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Technikum

1. Łukasz Guresz, kl. IV ai, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Agnieszka Franczak, kl. IV ae, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
3. Katarzyna Gruszczyńska, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
4  Adam Pełech, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

 

Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2012/2013


Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce


 Liceum Ogólnokształcące

  Katarzyna Ochmańska, kl. II b, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe


 Technikum

  Paulina Misiak, kl. III ae, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
  Adrianna Kulczycka, kl. I ae, średnia ocen: 4,80, zachowanie: bardzo dobre
  Karolina Dąbrowska, kl. III ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe


  Liceum Ogólnokształcące

  Maciej Wierdak, kl. I b, zachowanie: wzorowe
  Ewelina Zając, kl. II a, zachowanie: dobre
  Malwina Żywokarta, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
  Marek Szczyrbaty, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
  Magdalena Prus, kl. II c, zachowanie: wzorowe
  Kamila Łapkowska, kl. II c, zachowanie: wzorowe


  Technikum

  Joanna Brzeźniak, kl. II ae, zachowanie: wzorowe
  Konrad Stępień, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
  Paweł Lewandowski, kl. III ae, zachowanie: dobre
  Krzysztof Piskorz, kl. III ai, zachowanie: bardzo dobre
  Marta Fryzowicz, kl. III ah, zachowanie: dobre


  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Rafał Pajdosz, kl. III az, zachowanie: dobre

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści


  Liceum Ogólnokształcące

  Karol Zimoch, kl. III b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
  Martyna Kościelna, kl. III b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe


  Technikum

  Łukasz Guresz, kl. IV ai, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe

 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści


  Liceum Ogólnokształcące

  Justyna Hołtyn, kl. III c, zachowanie: bardzo dobre
  Małgorzata Zuchora, kl. III c, zachowanie: bardzo dobre
  Anna Wypasek, kl. III c, zachowanie: bardzo dobre
  Paula Światowska, kl. III d, zachowanie: bardzo dobre


  Technikum

  Marta Niedźwiecka, kl. IV ae, zachowanie: dobre
  Katarzyna Jurga, kl. IV ae, zachowanie: dobre

 

Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2011/2012

Kandydaci do Stypendium Prezesa Rady Ministrów


Liceum Ogólnokształcące

Zimoch Karol, klasa II b, średnia ocen: 5,23; zachowanie: wzorowe

Technikum

Misiak Paulina, klasa II ae, średnia ocen: 5,40; zachowanie: wzorowe 


Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące

Zimoch Karol, kl. II b, średnia ocen: 5,23, zachowanie: wzorowe
Kościelna Martyna, kl. II b, średnia ocen: 5,15, zachowanie: wzorowe
Dzimira Katarzyna, kl. II d, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
Bartoszewicz Daria, kl. II c, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
Brzozowski Mateusz, kl. II c, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
Żelawski Radosław, kl. I b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Gulewicz Jagoda, kl. II d, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Ochmańska Katarzyna, kl. I b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
Łakomy Krzysztof, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Kurkiewicz Szymon, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Ząbczyk Mateusz, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Muraszko Justyna, kl. I c, średnia ocen: 4,90, zachowanie: wzorowe
Janowicz Justyna, kl. I b, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
Kurkiewicz Ada, kl. I c, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
Makuchowska Alicja, kl. II c, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe
Nicińska Patrycja, kl. I c, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
Majszewska Gaja, kl. I b, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe

Technikum

Misiak Paulina, kl. II ae, średnia ocen: 5,40, zachowanie: wzorowe
Solarska Paulina, kl. II ae, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
Dąbrowska Karolina, kl. II ae, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
Rekis Anita, kl. I ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
Siudmak Mateusz, kl. II ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
Mazur Marlena, kl. I ae, średnia ocen: 4,87, zachowanie: wzorowe
Łukasik Karolina, kl. I ae, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
Franczak Agnieszka, kl. III ae, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
Sielicka Pamela, kl. II ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
Zelek Karolina, kl. I ah, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Guresz Łukasz, kl. III ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Potocka Beata, kl. II bz, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe

 


Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

Liceum Ogólnokształcące

Latarska Magdalena, klasa: I b, zachowanie: bardzo dobre
Szczyrbaty Marek, klasa: I b, zachowanie: bardzo dobre
Cichocki Przemysław, klasa: II a, zachowanie: dobre
Majewski Aleksander, klasa: II a, zachowanie: dobre
Adamczyk Michał, klasa: II b, zachowanie: dobre
Kołodziejczyk Mateusz, klasa: II b, zachowanie: bardzo dobre
Michorczyk Natalia, klasa: II b, zachowanie: bardzo dobre
Krzyżanowski Adrian, klasa: II b, zachowanie: bardzo dobre
Robak Małgorzata, klasa: II b, zachowanie: wzorowe

Technikum

Malinowski Piotr, klasa: I ai, zachowanie: bardzo dobre
Kobyłt Angelika, klasa: II ae, zachowanie: dobre
Lewandowski Paweł, klasa: II ae, zachowanie: dobre
Prządka Kamila, klasa: II ae, zachowanie: dobre
Stępień Konrad, klasa: II ae, zachowanie: dobra
Malinowska Wiesława, klasa: II ah, zachowanie: bardzo dobre
Skrodzka Magdalena, klasa: II ah, zachowanie: bardzo dobre
Niedźwiecka Marta, klasa: III ae, zachowanie: bardzo dobre
Kozerska Patrycja, klasa: III ah, zachowanie: bardzo dobre
Jastrzębski Patryk, klasa: III ai, zachowanie: wzorowe
Milasz Łukasz, klasa: III ai, zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Korgól Paweł, klasa: II a, zachowanie: bardzo dobre

 


Kandydaci do Stypendium Burmistrza

Liceum Ogólnokształcące

Zimoch Karol, kl. II b
Kościelna Martyna, kl. II b
Dzimira Katarzyna, kl. II d
Brzozowski Mateusz, kl. II c
Żelawski Radosław, kl. I b
Gulewicz Jagoda, kl. II d
Ochmańska Katarzyna, kl. I b
Łakomy Krzysztof, kl. II b
Kurkiewicz Szymon, kl. II b
Ząbczyk Mateusz, kl. II b
Muraszko Justyna, kl. I c


Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Potocka Beata, kl. II b

 


Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2011/2012

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce


Liceum Ogólnokształcące - absolwenci

1. Jurak Olga, kl. III d, średnia ocen: 5,24, zachowanie: wzorowe
2. Wieczorkowska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 5,19, zachowanie: wzorowe
3. Urbańska Bernadetta, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
4. Cap Aleksandra, kl. III d, średnia ocen: 5,12, zachowanie: wzorowe
5. Krupa Marta, kl. III d, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Kulińska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Hłuszij Agnieszka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Berestecka Monika, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Błażejewska Karolina, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: bardzo dobre
10. Czyżewska Sandra, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe


Technikum - absolwenci

1. Halko Kamil, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe

 


  Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe


Liceum Ogólnokształcące - absolwenci

1. Kędzia Natalia, kl. III a     
2. Tomczak Patryk, kl. III a   
3. Dziatkiewicz Radosław, kl. III b     
4. Biały Dawid, kl. III b      
5. Mikulak Patrycja, kl. III b   
6. Kopylec Kamila, kl. III c   
7. Markowska Magdalena, kl. III d


Technikum - absolwenci

1. Makowiecka Marta, kl. IV a TE
2. Werner Krystian, kl. IV a TE     
3. Sulikowski Artur, kl. IV a TI   
4. Czerwińska Magdalena, kl. IV a TH

 


 Stypendium Starosty Polkowickiego w roku szkolnym 2011/2012


Liceum Ogólnokształcące - absolwenci

1. Jurak Olga, kl. III d, średnia ocen: 5,24, zachowanie: wzorowe
2. Wieczorkowska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 5,19, zachowanie: wzorowe
3. Urbańska Bernadetta, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
4. Cap Aleksandra, kl. III d, średnia ocen: 5,12, zachowanie: wzorowe
5. Krupa Marta, kl. III d, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Kulińska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Hłuszij Agnieszka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Berestecka Monika, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Błażejewska Karolina, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: bardzo dobre
10. Czyżewska Sandra, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe


Technikum - absolwenci

1. Halko Kamil, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe

 


 Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2011/2012

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce


Liceum Ogólnokształcące:

Zimoch Karol, kl. II b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Żelawski Radosław, kl. I b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
Kościelna Martyna, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Urbańska Bernadetta, kl. III b, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
Dzimira Katarzyna, kl. II d, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
Gulewicz Jagoda, kl. II d, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
Ząbczyk Mateusz, kl. II b, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
Łakomy Krzysztof, kl. II b, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe

Technikum:

Misiak Paulina, kl. II ae, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Halko Kamil, kl. IV ai, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
Dąbrowska Karolina, kla. II ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Gleszczyński Tomasz, kl. III az, średnia ocen: 5,50, zachowanie: bardzo dobre
Faryna Tomasz, kl. III az, średnia ocen: 5,33, zachowanie: dobre
Stankiewicz Patryk, kl. III az, średnia ocen: 5,33, zachowanie: bardzo dobre
Poznański Konrad, kl. III az, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Postawa Katarzyna, kl. III az, średnia ocen: 5,00, zachowanie: dobre
Potocka Beata, kl. II bz, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe 


 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

 Liceum Ogólnokształcące:

Żywokarta Malwina, kl. I b
Prus Magdalena, kl. I c
Łapkowska Kamila, kl. I c
Hołtyn Justyna, kl. II c
Zuchora Małgorzata, kl. II c
Wypasek Anna, kl. II c
Światowska Paula, kl. II d
Lenczuk Martyna, kl. III a

Technikum:

Brzeźniak Joanna, kl. I ae
Prządka Kamila, kl. II ae
Fryzowicz Marta, kl. II ah
Niedźwiecka Marta, kl. III ae


 Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/2012

Liceum Ogólnokształcące:

Jurak Olga, kl. III d, średnia ocen: 5,17


Technikum:

Misiak Paulina, kl. II a TE, średnia ocen: 5,13

 


 

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. III d, średnia ocen: 5,27

Technikum:

Kurasińska Martyna, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,93  

 


 

 Stypendium Starosty Polkowickiego w roku szkolnym 2010/2011

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. III d
Balicka Daria, kl. III a
Łowkis Jarosław, kl. III b
Tomaszewska Alina, kl. III a
Rutkowska Natalia, kl. III a
Uram Patrycja, kl. III a
Kiziuk Urszula, kl. III d
Bodak Aneta, kl. III b
Herman Martyna, kl. III b
Graczyk Beata, kl. III a
Dobrowolska Agata, kl. III a
Tęcza Karolina, kl. III a

Technikum:

Ryter Krzysztof, kl. IV a TE
Firuta Angelika, kl. IV a TE
Kurasińska Martyna, kl. IV a TE
Rybczak Anna, kl. IV a TI
Kasznicka Ewelina, kl. IV a TE


   Kandydaci do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2010/2011

Liceum - absolwenci:

Kulczycka Agata, kl. III d
Balicka Daria, kl. III a
Łowkis Jarosław, kl. III b
Graczyk Beata, kl. III a
Tęcza Karolina, kl. III a
Uram Patrycja, kl. III a

Technikum - absolwenci:

Stanek Paweł, kl. IV a TI
Kozub Klaudia, kl. IV b TE
Ryter Krzysztof, kl. IV a TE
Firuta Angelika, kl. IV a TE
Kurasińska Martyna, kl. IV a TE
Kasznicka Ewelina, kl. IV a TE

 


   Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2010/2011

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące - absolwenci:

Kulczycka Agata, kl. III d, średnia ocen: 5,47; zachowanie: wzorowe
Balicka Daria, kl. III a, średnia ocen: 5,19; zachowanie: wzorowe
Łowkis Jarosław, kl. III b, średnia ocen: 5,06; zachowanie: wzorowe
Tomaszewska Alina, kl. III a, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
Rutkowska Natalia, kl. III a, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
Uram Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe
Kiziuk Urszula, kl. III d, średnia ocen: 4,82; zachowanie: wzorowe
Bodak Aneta, kl. III b, średnia ocen: 4,81; zachowanie: wzorowe
Herman Martyna, kl. III b, średnia ocen: 4,81; zachowanie: wzorowe
Graczyk Beata, kl. III a, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
Dobrowolska Agata, kl. III a, średnia ocen: 4,81; zachowanie: wzorowe
Tęcza Karolina, kl. III a, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe 


Technikum - absolwenci:

Ryter Krzysztof, kl. IV ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
Firuta Angelika, kl. IV ae, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
Kurasińska Martyna, kl. IV ae, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
Rybczak Anna, kl. IV ai 4,83, średnia ocen: 4,83; zachowanie: bardzo dobre
Kasznicka Ewelina, kl. IV ae, średnia ocen: 4,76; zachowanie: wzorowe

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - absolwenci:

Wojtaszek Katarzyna, kl. II b, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe


 Stypendia motywacyjne za osiągnięcia sportowe 

Liceum - absolwenci:

Błońska Marlena, kl. III a
Fijałkowski Marek, kl. III b

Technikum - absolwenci:

Wiązek Anita, IV b TE
Prizel Tomasz, IV b TEOrzechowska Natalia, IV b TE
Urbaniak Katarzyna, IV b TE

 


  Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2010/2011

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. III d, średnia ocen: 5,18; zachowanie: wzorowe
Tomaszewska Alina, kl. III a, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
Uram Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 4,89; zachowanie: bardzo dobre
Berestecka Monika, kl. II d, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe
Brzozowski Mateusz, kl. I c, średnia ocen: 4,86; zachowanie: wzorowe
Jurak Olga, kl. II d, średnia ocen: 4,84; zachowanie: wzorowe
Urbańska Bernadetta, kl. II b, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe
Hłuszij Agnieszka, kl. II d, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
Wieczorkowska Paulina, kl. II d, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
Ząbczyk Mateusz, kl. I b, średnia ocen: 4,79; zachowanie: wzorowe

Technikum:

Misiak Paulina, kl. I a TE, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
Ryter Krzysztof, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,75; zachowanie: bardzo dobre

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Janeczko Angelika, kl. I b, średnia ocen: 4,89; zachowanie: wzorowe


 

Stypendia motywacyjne za osiągnięcia sportowe

 Liceum Ogólnokształcące:
Hołtyn Justyna, kl. I c
Wypasek Anna, kl. I c
Światowska Paula, kl. I d
Kowalska Paulina, kl. II a
Lenczuk Martyna, kl. II a
Biały Dawid, kl. II b
Markowska Magdalena, kl. II d
Dobrowolska Agata, kl. III a

Technikum:
Fryzowicz Marta, kl. I a TH
Brzana Krystian, kl. II a TE
Jurga Katarzyna, kl. II a TE
Niedźwiecka Marta, kl. II a TE
Zielińska Edyta, kl. III a TH

 


 Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2009/2010

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. II d, średnia ocen: 5,27; zachowanie: wzorowe
Balicka Daria, kl. II a, średnia ocen: 5,08; zachowanie: wzorowe
Jurak Olga, kl. I d, średnia ocen: 5,07; zachowanie: wzorowe
Łowkis Jarosław, kl. II b, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
Wieczorkowska Paulina, kl. I d, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
Hłuszij Agnieszka, kl. I d, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
Urbańska Bernadetta, kl. I b, średnia ocen: 4,92; zachowanie: wzorowe
Graczyk Beata, kl. II a, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe
Rutkowska Natalia, kl. II a, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe
Tomaszewska Alina, kl. II a, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe
Berestecka Monika, kl. I d, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
Kiziuk Urszula, kl. II d, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe

Technikum:

Kurasińska Martyna, kl. III ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
Ryter Krzysztof, kl. III ae, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe
Firuta Angelika, kl. III ae, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
Budendorf Ilona, kl. III be, średnia ocen: 4,80; zachowanie: bardzo dobre

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Zawada Piotr, kl. I cz, średnia ocen: 4,92; zachowanie: wzorowe

 


 Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe 

Liceum Ogólnokształcące:

Tomczak Patryk, kl. I a
Markowska Magdalena, kl. I d
Jędrzejak Jacek, kl. II a
Perek Agata, kl. II c
Kulczycka Agata, kl. II d

Technikum:

Jarosik Maksymilian, kl. I a TE
Brzana Krystian, kl. I a TE
Makowiecka Marta, kl. II a TE
Prizel Tomasz, kl. III b TE
Orzechowska Natalia, kl. III b TE
Owsiana Marlena, kl. II a TH
Ptak Paulina, kl. II a TH
 


 Kandydatki do stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. II d, średnia ocen: 5,27; zachowanie: wzorowe

Technikum:

Kurasińska Martyna, kl. III ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe


 Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2009/2010

  Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. II d, średnia ocen: 5,0
Hłuszij Agnieszka, kl. I d, średnia ocen: 4,93
Jurak Olga, kl. I d, średnia ocen: 4,87
Derek Maciej, kl. III b, średnia ocen: 4,83
Wieczorkowska Paulina, kl. I d, średnia ocen: 4,80
Świderska Karolina, kl. III e, średnia ocen: 4,80
Bednarek Patrycja, kl. III e, średnia ocen: 4,78
Urbańska Bernardetta, kl. I b, średnia ocen:
4,78

Technikum:

Łazikowska Monika, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,84


 

Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

  Liceum Ogólnokształcące:

  Kowalska Paulina, kl. I a
  Lenczuk Martyna kl. I a
  Borek Joanna, kl. I c
  Markowska Magdalena, kl. I d
  Błońska Marlena, kl. II a
  Olek Jakub, kl. III b
  Błaszczyk Kacper, kl. III b
  Nowak Paulina, kl. III c
  Podgajna Paulina, kl. III f
  Cisło Natalia, kl. III f
  Jarzębska Elżbieta, kl. III f
  Ulatowska Anna, kl. III f

  Technikum:

Jurga Katarzyna, kl. I a TE
  Niedźwiecka Marta, kl. I a TE
  Korycińska Joanna, kl. I a TH
  Wawro Patrycja, kl. II a TE
  Zielińska Edyta, kl. II a TH
  Wiązek Anika, kl. II b TE
  Świstuń Dawid, kl. IV a TI
  Ryłko Grzegorz, kl. IV b TE


  Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2009/2010

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. II d, średnia ocen: 5,33

Technikum:

Łazikowska Monika, kl. IV a TE, średnia ocen: 5,0


   Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2008/2009

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

Liceum Ogólnokształcące:

Ziomek Patrycja, kl. III b, średnia ocen: 5,21

Technikum:

Dereń Natalia, kl. IV a TI, średnia ocen: 5,47


 Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce (absolwenci typowani do Stypendium Starosty Polkowickiego)

Liceum:

Ziomek Patrycja, kl. III d, średnia ocen: 5,19
Greń Jowita, kl. III b, średnia ocen: 5,18
Śladewska Joanna, kl. III e, średnia ocen: 5,18
Osińska Dorota, kl. III e, średnia ocen: 5,11
Smętek Gabriela, kl. III b, średnia ocen: 5,00
Pajek Agnieszka, kl. III c, średnia ocen: 5,00
Nowak Paulina, kl. III e, średnia ocen: 5,00
Stępień Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 4,86
Pelc Ewa, kl. III d, średnia ocen: 4,82
Wilczyk Karolina, kl. III c, średnia ocen: 4,81
Sekuła Sylwia, kl. III a, średnia ocen: 4,80
Wysopal Joanna, kl. III e, średnia ocen: 4,78
Sokół Bartosz, kl. III d, średnia ocen: 4,76
Patykowski Jakub, kl. III d, średnia ocen: 4,76
Chyb Amelia, kl. III d, średnia ocen: 4,76

Technikum:

Rybska Katarzyna, kl. IV a TE, średnia ocen: 5,33
Dereń Natalia, kl. IV a TI, średnia ocen: 5,29
Korneluk Rafał, kl. IV a TE, średnia ocen: 5,10
Kasiński Tomasz, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,75

 


 Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

Liceum Ogólnokształcące:

Panter Magdalena, kl. III a
Kowalska Magdalena, kl. III a
Wojciech Kamil, kl. III d
Madziarczyk Monika, kl. III e
Pawłowicz Jakub, kl. III d
Kiełbus Krzysztof, kl. III b
Gromadecka Sylwia, kl. III b
Mędrkowska Katarzyna, kl. III a 
Kaletka Jakub, kl. III a 
Lenczuk Natalia, kl. III e
Pogońska Kinga, kl. III d
Sokółka Maciej, kl. III b
Sikorska Ewa, kl. III d
Gawlik Anna, kl. III a
Juchniewicz Robert, kl. III d
Polański Maciej, kl. III a
Pogodziński Maciej, kl. III d
Patykowski Jakub, kl. III d

Technikum:

Kasiński Tomasz, kl. IV a TI
Sworadzki Tomasz, kl. IV a TI

 


  Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

 Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. I d, średnia ocen: 5,33 
Derek Maciej, kl. II b , średnia ocen: 5,14 
Świderska Karolina, kl. II e, średnia ocen: 5,07 
Gołębiowska Martyna, kl. II e, średnia ocen: 5,07 
Raczkowska Sylwia, kl. II f, średnia ocen: 5,0 
Zdulska Joanna, kl. II e, średnia ocen: 5,0 
Balicka Daria, kl. I a, średnia ocen: 4,93 
Bednarek Patrycja, kl. II e, średnia ocen: 4,92 
Bobrowska Rita, kl. II a, średnia ocen: 4,92 
Łowkis Jarosław, kl. I b, średnia ocen: 4,86 
Tatarynowicz Anna, kl. II d, średnia ocen: 4,85 
Bodak Aneta, kl. I b, średnia ocen: 4,79 

Technikum:

Łazikowska Monika, kl. III a TE, średnia ocen: 5,0
Orman Angelika, kl. III a TE, średnia ocen: 4,93
Perek Urszula, kl. III a TE, średnia ocen: 4,93
Maściuch Małgorzata, kl. III b TE, średnia ocen: 4,93
Broczkowska Marta, kl. III a TE, średnia ocen: 4,87
Łopuszyńska Barbara, kl. III a TE, średnia ocen: 4,80
Rusinko Anna, kl. III b TE, średnia ocen: 4,80
Organiściuk Iwona, kl. III b TE, średnia ocen: 4,78
Firuta Angelika, kl. II a TE, średnia ocen: 4,78

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Ochal Anna, kl. I b, średnia ocen: 5,0
Stefanowski Dawid, kl. II c, średnia ocen: 4,85
Kozłowska Agnieszka (absolwentka), kl. III a, średnia ocen: 4,76
Kaźmierska Karolina, kl. I b, średnia ocen: 4,75
Czerwonka Urszula, kl. II c, średnia ocen: 4,75


 Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

Liceum Ogólnokształcące:

Cisło Natalia, kl. II f
Jarzębska Elżbieta, kl. II f
Mrowiec Magda, kl. II a
Nowak Paulina, kl. II c
Wojciechowska Martyna, kl. II c
Podgajna Paulina, kl. II f
Olek Jakub, kl. II b
Błaszczyk Kacper, kl. II b
Sola Michał, kl. II a
Tłuszcz Jacek, kl. I b
Bobrowska Rita, kl. II a
Świderska Karolina, kl. II e
Kotwica Anna, kl. II e
Kulczycka Agata, kl. I d
Możdżanowska Karolina, kl. II a
Perek Agata, kl. I c
Iwaniak Agnieszka, kl. II b
Sośnicka Aneta, kl. II b

Technikum:

Orzechowska Natalia, kl. II b TE
Wawro Patrycja, kl. I a TE
Zielińska Edyta, kl. I a TH


Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2008/2009

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące:

Kulczycka Agata, kl. I d, średnia ocen: 5,13
Derek Maciej, kl. II b, średnia ocen: 5,07
Ziomek Patrycja, kl. III d, średnia ocen: 5,0
Świderska Karolina, kl. II e, średnia ocen: 4,93
Łowkis Beata, kl. II a, średnia ocen: 4,9
Łowkis Jarosław, kl. I b, średnia ocen: 4,86
Gołębiowska Martyna, kl. II e, średnia ocen: 4,85
Bednarek Patrycja, kl. II e, średnia ocen: 4,85
Bobrowska Rita, kl. II a, średnia ocen: 4,83
Greń Jowita, kl. III b, średnia ocen: 4,83
Śladewska Joanna, kl. III e, średnia ocen: 4,8
Raczkowska Sylwia, kl. II f, średnia ocen: 4,75

Technikum:

Dereń Natalia, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,93
Rybska Katarzyna, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,92
Łazikowska Monika, kl. III a  TE, średnia ocen: 4,79
Miernik Sylwia, kl. IV b TE, średnia ocen: 4,75
 

 


  Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2007/2008

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Liceum Ogólnokształcące:

Kuchta Agnieszka, kl. III b, średnia ocen: 5,0

Technikum:

Rybska Katarzyna, kl. III a TE, średnia ocen: 5,18

Liceum Ogólnokształcące:

Grabowski Kajetan, kl. III d, średnia ocen: 5,29
Kuchta Agnieszka, kl. III b, średnia ocen: 5,12
Pieczarka Maciej, kl. III b, średnia ocen: 5,12
Skorupa Adrian, kl. III d, średnia ocen: 5,09
Czysta Paulina, kl. III a, średnia ocen: 5,00
Bokuniewicz Aleksandra, kl. III b, średnia ocen: 5,00
Kręgiel Barbara, kl. III b, średnia ocen: 5,00
Bednarek Kamila, kl. III a, średnia ocen: 4,94
Gorbal Anna, kl. III a, średnia ocen: 4,88
Maik Martyna, kl. III a, średnia ocen: 4,82
Gościniak Marcin, kl. III b, średnia ocen: 4,82
Kuberski Robert, kl. III d, , średnia ocen: 4,79
Kochanowska Karolina, kl. III b, średnia ocen: 4,76
Rozwadowska Paulina, kl. III b, średnia ocen: 4,76

Technikum:

Pigłowska Monika, kl. IV b TE, średnia ocen: 4,81
Czernicka Joanna, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,77
Kiziuk Szymon, kl. IV b TE, średnia ocen: 4,77
Wilk Wioleta, kl. IV b TE, średnia ocen: 4,77


 Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe

Liceum Ogólnokształcące:

Bednarek Kamila, kl. III a, średnia ocen: 4,94
Rozwadowska Paulina, kl. III b, średnia ocen: 4,76
 

 


 Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące:

Świderska Karolina, kl. I e, średnia ocen: 5,21
Ziomek Patrycja, kl. II d, średnia ocen: 5,21
Śladewska Joanna, kl. II e, średnia ocen: 5,14
Iwaniak Agnieszka, kl. I b, średnia ocen: 5,07
Bobrowska Rita, kl. I a, średnia ocen: 5,07
Derek Maciej, kl. I b, średnia ocen: 5,07
Greń Jowita, kl. II b, średnia ocen: 5,07
Pajek Agnieszka, kl. II c, średnia ocen: 5,07
Gołębiowska Martyna, kl. I e, średnia ocen: 5,0
Bednarek Patrycja, kl. I e, średnia ocen: 5,0
Stępień Patrycja, kl. II a, średnia ocen: 5,0
Smętek Gabriela, kl. II b, średnia ocen: 5,0
Nowak Paulina, kl. II e, średnia ocen: 5,0
Tatarynowicz Anna, kl. I d, średnia ocen: 4,86
Zdulska Joanna, kl. I e, średnia ocen: 4,86
Raczkowska Sylwia, kl. I f, średnia ocen: 4,86
Habraszka Katarzyna, kl. II d, średnia ocen: 4,86
Poznański Kornel, kl. I a, średnia ocen: 4,85
Wilczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 4,85
Chyb Amelia, kl. II d, średnia ocen: 4,80
Patykowski Jakub, kl. II d, średnia ocen: 4,80
Osińska Dorota, kl. II e, średnia ocen: 4,80
Sekuła Sylwia, kl. II a, średnia ocen: 4,75

Technikum:

Dereń Natalia, kl. III a TI, średnia ocen: 5,47
Rybska Katarzyna, kl. III a TE, średnia ocen: 5,13
Łazikowska Monika, kl. II a TE, średnia ocen: 5,0
Korneluk Rafał, kl. III a TE, średnia ocen: 5,0
Kasiński Tomasz, kl. III a TI, średnia ocen: 4,90
Miernik Sylwia, kl. III b TE, średnia ocen: 4,87
Grabkowska Katarzyna, kl. III b TE, średnia ocen: 4,87
Jankowiak Karolina, kl. III b TE, średnia ocen: 4,87
Cichoń Katarzyna, kl. III b TE, średnia ocen: 4,80
Maściuch Małgorzata, kl. II b TE, średnia ocen: 4,77
Firuta Angelika, kl. I a TE, średnia ocen: 4,76
Kasznicka Ewelina, kl. I a TE, średnia ocen: 4,76
Kurasińska Martyna, kl. I a TE, średnia ocen: 4,76
Orman Angelika, kl. II a TE, średnia ocen: 4,76
Bartosz Joanna, kl. II a TE, średnia ocen: 4,76
Mazur Grzegorz, kl. III a TI, średnia ocen: 4,76

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Kobyłt  Kamil, kl. I c, średnia ocen: 4,85
Kozłowska Agnieszka, kl. II a, średnia ocen: 4,75

Uzupełniające Liceum dla Dorosłych:

Stefanowska Wioletta, kl. I a, średnia ocen: 4,88

Liceum Ogólnokształcące:

Świderska Karolina, kl. I e, średnia ocen: 5,21
Bobrowska Rita, kl. I a, średnia ocen: 5,07
Bednarek Patrycja, kl. I e, średnia ocen: 5,0
Madziarczyk Monika, kl. II e, średnia ocen: 4,47
Ulatowska Anna, kl. I f, średnia ocen: 4,29
Cisło Natalia, kl. I f, średnia ocen: 4,0
Panter Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 4,0
Dąbrowska Kamila, kl. II a, średnia ocen: 4,0

Technikum:

Kasiński Tomasz, kl. III a TI, średnia ocen: 4,9
Vogel Łukasz, kl. I b TE, średnia ocen: 4,29
Buczkowski Norbert, kl. II a TI, średnia ocen: 4,12
Prizel Tomasz, kl. I b TE, średnia ocen: 4,11

 


 Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2007/2008

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce     

Bednarek Patrycja, kl. I e, średnia ocen: 5,0
Bednarek Kamila, kl. III a, średnia ocen: 4,55

 


  Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2006/2007    

Liceum Ogólnokształcące:

Jakóbczyk Joanna, kl. IIIb, średnia ocen: 5.53
Fijałowska Anna, kl. IIIb, średnia ocen: 5.40
Litawa Urszula, kl. IIIa, średnia ocen: 5.14
Borowska Mariola, kl. IIIb, średnia ocen: 5.07
Stępień Justyna, kl. IIId, średnia ocen: 5.07
Greń Jowita, kl. Ib, średnia ocen: 5.00
Kuchta Agnieszka, kl. IIb, średnia ocen: 5.00
Łatkowska Arleta, kl. IIId, średnia ocen: 5.00
Śladewska Joanna, kl. Ie, średnia ocen: 5.00

Pijewska Alicja, kl. IIIa, średnia ocen: 4.93
Czysta Paulina, kl. IIa, średnia ocen: 4.92
Ząbek Agnieszka, kl. IIIe, średnia ocen: 4.87
Pelc Ewa, kl. Id, średnia ocen: 4.86
Kręgiel Barbara, kl. IIb, średnia ocen: 4.85
Pajek Agnieszka, kl. Ic, średnia ocen: 4.85
Nowak Paulina, kl. Ie, średnia ocen: 4.85
Smętek Gabriela, kl. Ib, średnia ocen: 4.84
Gorbal Anna, kl. IIa, średnia ocen: 4.81
Maliszewska Hanna, kl. IIIa, średnia ocen: 4.80
Maliszewska Katarzyna, kl. IIIa, średnia ocen: 4.80
Murjas Dominika, kl. IIId, średnia ocen: 4.80
Rubinowicz Paulina, kl. IIIc, średnia ocen: 4.80
Żurek Weronika, kl. IIId, średnia ocen: 4.80
Pokorska Patrycja, kl. IIIa, średnia ocen: 4.79
Bokuniewicz Aleksandra, kl. IIb, średnia ocen: 4.77
Pieczarka Maciej, kl. IIb, średnia ocen: 4.77
Ziomek Patrycja, kl. Id, średnia ocen: 4.77
Bednarek Kamila, kl. IIa, średnia ocen: 4.75
Borkowska Paulina, kl. IIIa, średnia ocen: 4.75


 Technikum:

Rybska Katarzyna, kl. IIa TE, średnia ocen: 5.18
Dereń Natalia, kl. IIa TI, średnia ocen: 5.00
Tomoń Piotr, kl. IVb TE, średnia ocen: 5.00
Kaleta Wioletta, kl. IIIb TE, średnia ocen: 4.85
Korneluk Rafał, kl. IIa TE, średnia ocen: 4.82
Ilkiewicz Marta, kl. IVa TE, średnia ocen: 4.82
Nester Agnieszka, kl. IVb TE, średnia ocen: 4.79
Pigłowska Monika, kl. IIIb TE, średnia ocen: 4.79


 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Wyszczelska Katarzyna, kl. IIc, średnia ocen: 4,93

Górniak Fortunata, kl. IIb, średnia ocen: 4,77

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Można blokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności strony.