Klasy munduroweUczniowie grupy mundurowej z klasy II „b” Liceum Ogólnokształcącego w Polkowicach – wraz z wychowawcą, panią Katarzyną Jackiewicz – zostali zaproszeni przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach na uroczystość patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która odbyła się 10 listopada 2017 r.

Młodzież, nauczyciele i pracownicy SP2 utworzyli wokół budynku szkoły krąg i kolejno przekazywali sobie flagi państwowe, wręczane przez uczniów klasy mundurowej. Po zakończonej uroczystości zostaliśmy zaproszeni na „wojskową” grochówkę oraz na spotkanie z uczniami „zerówki”, którzy byli zafascynowali naszymi mundurami.

Uczniowie wszystkich klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wraz z wychowawcami, dyrekcją i pocztem sztandarowym wzięli także udział w powiatowo-gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się 11 listopada 2017 r. w Suchej Górnej.


GALERIA ZDJĘĆ: