STAŻYŚCI JUŻ W DOMU

Grupa 20 uczniów naszej szkoły właśnie wróciła z 4-tygodniowego, zagranicznego stażu z Portsmouth w Anglii.

Czytaj więcej...

 

TYMCZASEM W PORTSMOUTH

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Portsmouth, gdzie przebywają uczniowie i absolwenci naszej szkoły - w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WYJECHALI NA STAŻE ZAGRANICZNE DO WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielne popołudnie (25 czerwca 2017 r.) 20 uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wyjechało do Wielkiej Brytanii, do miejscowości Portsmouth, by odbyć staż zawodowy.

Czytaj więcej...

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNY "ZNAM DOLNY ŚLĄSK" ROZSTRZYGNIĘTY

Trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego "Znam Dolny Śląsk", której organizatorem jest Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, odbyła się 22 maja 2017 r. Wzięły w niej udział drużyny z klas trzecich polkowickich gimnazjów i z klas pierwszych naszej szkoły.

Czytaj więcej...

 

NATALIA I ARTUR, CZYLI DREAM TEAM 2017

Natalia Krzymińska i Artur Firuta. Ona z Liceum Ogólnokształcącego, on z Technikum. Młodzi, utalentowani i utytułowani w wielu dziedzinach. Najlepsi absolwenci w roku szkolnym 2016/2017. Podczas swej edukacji niezmiennie z wysokimi wynikami w nauce i sporcie. Co roku w gronie stypendystów. Nasz duet marzeń.

Czytaj więcej...

 

POZNAJEMY TAJNIKI ZAWODÓW

10 maja 2017 roku klasa 1 at w zawodzie technik ekonomista i technik spedytor udała się na wycieczkę zawodoznawczą do Wrocławia.

Czytaj więcej...

 

NASZ DELEGAT DO PRAC EUROPEJSKIEGO PARLAMENTU MŁODZIEŻY

W dniach 10-13 marca 2017 roku Artur Firuta z klasy IV ae wziął udział w sesji selekcyjnej Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Poznaniu.

Czytaj więcej...

 

POLONEZ NA POLKOWICKIM RYNKU

Jak co roku - wyszedł na medal! Zapraszamy do zapoznania się z materiałem TV Polkowice: http://www.tv.polkowice.pl/wiadomosci/7029,polonez-na-rynku  ...

Czytaj więcej...

 

"EUROPA - NASZ DOM" - WYNIKI

26 stycznia 2017 roku w murach Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach miał miejsce finał powiatowy konkursu "Europa-naszdom". Jego uczestnicy zmierzyli się z zadaniam ...

Czytaj więcej...

 

BAL STUDNIÓWKOWY W OBIEKTYWIE TV POLKOWICE

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej relacji z tegorocznego Balu Studniówkowego (20.01.2017 r.), tym razem widzianej okiem TV Polkowice: http://www.tv.polkowice.pl/wiadomosci/7027,bal-studniowkowy.

Czytaj więcej...

 

TRZY RAZY NASZE TECHNIKUM!

Z przyjemnością informujemy, iż Technikum w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach zajęło 17 miejsce wśród techników dolnośląskich w Rankingu Tygodnika „Perspektywy" 2016 i 1 miejsce w powiecie polkowickim.

Czytaj więcej...

 

YES! YES! YES! PONOWNIE JEDZIEMY DO ANGLII!

Z przyjemnością informujemy, że 25 października 2016 r. został zatwierdzony do realizacji projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

KATARZYNA JANKOWSKA I ARTUR FIRUTA ZE STYPENDIAMI PREZESA RADY MINISTRÓW

29 listopada 2016 roku we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych stypendystów znaleźli się Katarzyna Jankowska (Liceum Ogólnokształcące) i Artur Firuta (Technikum), uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

KLASY MATURALNE NA TARGACH PRACY

28 października 2016 r. klasy maturalne wzięły udział w V Polkowickich Targach Pracy, zorganizowanych w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach przez Powiatowy Urząd Pracy.

Czytaj więcej...

 

"KA.36RPACZ" ZA NAMI

W dniach 19-21 października 2016 roku wraz z panią Anią Litwiniec wybraliśmy się do Karpacza na obóz naukowy, współfinansowany przez Gminę Polkowice. W tym roku nasz wyjazd przyjął nazwę "KA.36rpacz".

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

Wyniki zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (w sesji: czerwiec 2016 roku) dowodzą wysokiego poziomu kształcenia w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

KONFERENCJA "ZAWODOWA STREFA" – BYLIŚMY TAM

26 września 2016 roku klasa IV ae w zawodzie technik ekonomista uczestniczyła w Konferencji "Zawodowa strefa", zorganizowanej przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Czytaj więcej...

 

EKONOMIŚCI I SPEDYTORZY NA WYCIECZCE PRZEDMIOTOWEJ

27 września 2016 roku klasa 1 at (w zawodzie technik ekonomista i technik spedytor) odbyła wycieczkę przedmiotową do przedsiębiorstwa Wolsroder Casings sp. z o.o., zajmującego się produkcją osłonek do żywności.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK EKONOMISTA 2017/2018

TECHNIK EKONOMISTA 2015/2016