TECHNIK EKONOMISTA 2018/2019

 

WSZECHSTRONNIE WYKSZTAŁCENI

W okresie 20 listopada –28 grudnia 2018 r. zorganizowaliśmy dla naszych uczniów kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Szkolenie obejmowało 36 godzin zajęć i było prowadzone przez pracowników MCCK z Lubina.

Czytaj więcej...

 

OLIMPIADA STATYSTYCZNA - WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO

4 grudnia 2018 roku odbyły się Szkolne Zawody Olimpiady Statystycznej.

Czytaj więcej...

 

WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Informujemy, że rozstrzygnięto konkursy ogłoszone w październiku przez bibliotekę szkolną. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Czytaj więcej...

 

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW ODEBRANE!

10 grudnia 2018 roku w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach reprezentowały Natalia Pazik z kl. II "a" Liceum Ogólnokształcącego i Daria Stemplewska z kl. IV "a" Technikum (technik ekonomista), którym towarzyszyli rodzice.

Czytaj więcej...

 

WE WROCŁAWIU O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

7 grudnia 2018 roku nasi uczniowie uczestniczyli w etapie finałowym Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, który odbył się we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

 

„SŁODKA JULKA” ZA NAMI

16 listopada 2018 r. uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w projekcie „Słodka Julka”, zorganizowanym przez OZPN Legnica, Miedziowe Centrum Zdrowia i Fundację Samodzielne.pl.

Czytaj więcej...

 

PRZEDE WSZYSTKIM PROFILAKTYKA!

17 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych "Dopalacze i inne narkotyki – nowe zagrożenia w środowisku szkolnym. Profilaktyka narkomanii", prowadzonych przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, komisarza Łukasza Rachwalskiego.

Czytaj więcej...

 

CHWAŁA BOHATEROM! – BYLIŚMY NA "DYWIZJONIE 303"

W pierwszym tygodniu października 2018 roku młodzież z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyła – w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości – w projekcjach filmu "Dywizjon 303: historia prawdziwa", opartego na książce Arkadego Fiedlera.

Czytaj więcej...

 

CO DALEJ? GDZIE POTEM? - SZUKALIŚMY ODPOWIEDZI NA SALONIE MATURZYSTÓW

11 września 2018 roku klasy trzecie Liceum Ogólnokształcącego i czwarte Technikum udały się do Wrocławia, by uczestniczyć w kolejnym Salonie Maturzystów.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK EKONOMISTA 2015/2016

TECHNIK EKONOMISTA 2016/2017

TECHNIK EKONOMISTA 2017/2018

TECHNIK EKONOMISTA 2019/2020