Jak co roku Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odwiedził wyczekiwany i wypatrywany przez wszystkich gość, czyli Święty Mikołaj.

6 grudnia, po zaparkowaniu swego zaprzęgu na wewnętrznym dziedzińcu szkoły, wraz z uroczymi Śnieżynkami oraz Elfem-kamerzystą i Śnieżynką-fotoreporterką (w dzisiejszych czasach nawet święty musi dbać o dobry PR), rozpoczął swój pracowity pobyt w naszych murach. Dotarł do każdej klasy, każdej sali i każdego gabinetu, przynosząc uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły uśmiech i dobre słowo.

A ponieważ nie samym uśmiechem i dobrym słowem człowiek żyje, do strawy duchowej dołączył słodkie upominki, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Na koniec pożegnał się ze wszystkimi, obiecał, że wróci za rok, po czym - wykorzystując zakrzywienie czasoprzestrzeni i kwantową teorię pola - pomknął z prezentami ku innym grzecznym dzieciom. I dorosłym...

GALERIA ZDJĘĆ: