A- A A+
  • 01-srebrny-jubileusz-zs-w-polkowicach.jpg
  • 2zdawalnosc1.jpg
  • 3zdawalnosc2.jpg
  • 4zdawalnosc5.jpg
  • 5zdawalnosct1.jpg
  • 6zdawalnosct2.jpg
  • 7zdawalnosct3.jpg
  • 8zdawalnosct4.jpg
  • 91baner.jpg
  • 92baner.jpg

Z przyjemnością informujemy, iż Technikum w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach zajęło 17 miejsce wśród techników dolnośląskich w Rankingu Tygodnika „Perspektywy" 2016 i 1 miejsce w powiecie polkowickim.

W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy 296 miejsce i tym samym otrzymaliśmy TYTUŁ „BRĄZOWEJ SZKOŁY 2017”.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Tygodnika „Perspektywy” jest dla nas zasłużonym powodem do dumy. Świadczy o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe, dbające o właściwe warunki nauczania.

Dziękujemy i gratulujemy!

technikum1

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Można blokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności strony.