ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", która odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (sala A-37).

Czytaj więcej...

 

NAJPIERW PROFILAKTYKA, POTEM RELAKS

10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1 at i 2 at odwiedzili Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, gdzie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki ryzykownych zachowań seksualnych w okresie dorastania.

Czytaj więcej...

 

KONFERENCJA "ZAWODOWA STREFA 2017"

23 października 2017 roku w Legnicy odbyła się Konferencja "Zawodowa Strefa 2017". Naszą szkołę podczas tego wydarzenia reprezentowały: wicedyrektor - pani Małgorzata Majewska-Greń oraz kierownik szkolenia praktycznego - pani Honorata Poźniak.

Czytaj więcej...

 

PROFILAKTYKA I TRAMPOLINY

19 października 2017 roku uczniowie klasy I bt, II bt oraz I b LO uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu był wykład profilaktyczny pt. „Profilaktyka zaburzeń nastroju w okresie dorastania”.

Czytaj więcej...

 

SPEDYTORZY NA ZAJĘCIACH LABORATORYJNYCH

28 września 2017 r. odwiedziliśmy (spedytorzy z klasy 2a Technikum) Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej, gdzie w ramach projektu "Zawodowy Dolny Śląsk" uczestniczyliśmy w zajęciach laboratoryjnych na temat „Jakościowe i ilościowe metody planowania przewozów towarowych”.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK SPEDYTOR 2016/2017