MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNY "ZNAM DOLNY ŚLĄSK" ROZSTRZYGNIĘTY

Trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego "Znam Dolny Śląsk", której organizatorem jest Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, odbyła się 22 maja 2017 r. Wzięły w niej udział drużyny z klas trzecich polkowickich gimnazjów i z klas pierwszych naszej szkoły.

Czytaj więcej...

 

POZNAJEMY TAJNIKI ZAWODÓW

10 maja 2017 roku klasa 1 at w zawodzie technik ekonomista i technik spedytor udała się na wycieczkę zawodoznawczą do Wrocławia.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK SPEDYTOR

Zapraszamy na kolejny profil naszego Technikum: https://www.facebook.com/ZS-spedytor/ Lajkujemy! Obserwujemy! Udostępniamy! W drogę!

Czytaj więcej...

 

JAKUB MAŁGOWSKI ZWYCIĘZCĄ KONKURSU "IN A NUTSHELL"!

I udało się! 24 marca 2017 roku okazało się, że laureatem I miejsca w kategorii "Krótka forma wypowiedzi pisemnej" (tj. opowiadanie) został Jakub Małgowski z klasy 1 "a" Technikum! Jakub  ...

Czytaj więcej...

 

EDUKACJA CZYTELNICZA, CZYLI SPOTKANIE Z PISARKĄ - KASIĄ BULICZ-KASPRZAK

16 marca 2017 r. odbyło się w naszej szkole spotkaniez panią KasiąBulicz-Kasprzak, pisarką pochodzącą z Dolnego Śląska, a obecnie mieszkającą w Sulejówku. Jako prozaiczka zadebiutowała w 2012 ...

Czytaj więcej...

 

KOLEJNY SUKCES WIKTORII KIERAT!

Wiktoria Kierat, uczennica Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (Technikum w zawodzie technik spedytor), została najlepszą juniorką młodszą w kategorii MTB!

Czytaj więcej...

 

SYLWETKA: WIKTORIA KIERAT

Dziś kolejna indywidualność i kolejna gwiazda na sportowym firmamencie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Uczennica Technikum (w zawodzie technik spedytor). Młoda, piękna i zabójczo skuteczna. Kolarsko, rzecz jasna.

Czytaj więcej...

 

EKONOMIŚCI I SPEDYTORZY NA WYCIECZCE PRZEDMIOTOWEJ

27 września 2016 roku klasa 1 at (w zawodzie technik ekonomista i technik spedytor) odbyła wycieczkę przedmiotową do przedsiębiorstwa Wolsroder Casings sp. z o.o., zajmującego się produkcją osłonek do żywności.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK SPEDYTOR 2017/2018