STAŻYŚCI JUŻ W DOMU

Grupa 20 uczniów naszej szkoły właśnie wróciła z 4-tygodniowego, zagranicznego stażu z Portsmouth w Anglii.

Czytaj więcej...

 

TYMCZASEM W PORTSMOUTH

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Portsmouth, gdzie przebywają uczniowie i absolwenci naszej szkoły - w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WYJECHALI NA STAŻE ZAGRANICZNE DO WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielne popołudnie (25 czerwca 2017 r.) 20 uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wyjechało do Wielkiej Brytanii, do miejscowości Portsmouth, by odbyć staż zawodowy.

Czytaj więcej...

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego roku szkolnego. Jego organizacja przypadła w udziale klasie I bt pod kierunkiem pani Anny Walas.

Czytaj więcej...

 

NASI TEŻ TAM BYLI

8 czerwca 2017 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach odbyło się spotkanie czytelników z Karoliną Wilczyńską - pisarką, trenerką, terapeutką i wykładowcą uniwersyteckim.

Czytaj więcej...

 

ZŁOTY STRZELEC NA BRĄZOWYCH MANEWRACH

24 maja 2017 roku w Górze odbyły się VII Młodzieżowe Manewry Wojskowo-Ratowniczo-Gaśnicze. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Wiktor Ulman (kl. III tio), Lew Wyderski (kl. III tio), Łukasz Relich (kl. II b LO), Damian Berling (kl. II b LO).

Czytaj więcej...

 

WARSZTATY FILMOWE W WARSZAWSKIEJ SZKOLE FILMOWEJ

Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach znalazł się w gronie szkół wybranych do projektu realizowanego przez Warszawską Szkołę Filmową we współpracy z Filmoteką Narodową i przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Czytaj więcej...

 

NOWE STUDIO FOTOGRAFICZNE

21 kwietnia 2017 r. odbyło się oficjalne otwarcie studia fotograficznego, w którym będziemy uczyć się fotografii reklamowej, produktowej, portretowej i modowej.

Czytaj więcej...

 

KLASA 3TIO W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH (ZIMOWEJ) PRZYRODY…

W dniach 19-21 kwietnia 2017 roku udaliśmy się do Karpacza, by wraz z naszymi opiekunami – panią Beatą Zaraś i panem Stanisławem Wrzosem – połączyć pożyteczne z przyjemnym.

Czytaj więcej...

 

PI–EMATY I PI–BUSY, CZYLI PODSUMOWANIE DNIA LICZBY PI

14 marca 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach świętowaliśmy Dzień Liczby pi;. Zgodnie z zapowiedzią na matematycznym drugim piętrze pojawiło się kilka ...

Czytaj więcej...

 

STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH

Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę osób zakwalifikowanych do udziału wprojekcie "STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" wramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacj ...

Czytaj więcej...

 

MANEKIN CHALLENGE NA STUDNIÓWCE?

A jakże! Zapraszamy do obejrzenia tego, co działo się 20 stycznia 2017 roku podczas Balu Studniówkowego: http://www.tv.polkowice.pl/wiadomosci/7032, manekin-challenge-studniowka-2017  ...

Czytaj więcej...

 

TV ZSKA NA STUDNIÓWCE 2017

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Balu Studniówkowego (w tym - uroczystego poloneza), który odbył się 20 stycznia 2017 r. w Auli Zespołu Szkół im. Narodów ...

Czytaj więcej...

 

DEBATA O STANIE WOJENNYM

13 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się debata poświęcona 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego (13 XII 1981 r.) przez władze wojskowe Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.. O tych mrocznych ...

Czytaj więcej...

 

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odwiedził wyczekiwany i wypatrywany przez wszystkich gość, czyli Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

 

YES! YES! YES! PONOWNIE JEDZIEMY DO ANGLII!

Z przyjemnością informujemy, że 25 października 2016 r. został zatwierdzony do realizacji projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Czytaj więcej...

 

KLASY MATURALNE NA TARGACH PRACY

28 października 2016 r. klasy maturalne wzięły udział w V Polkowickich Targach Pracy, zorganizowanych w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach przez Powiatowy Urząd Pracy.

Czytaj więcej...

 

TV POLKOWICE: INFORMATYCY I HOTELARZE NA 100%

O sukcesie mogą mówić absolwenci kierunków technik informatyk i technik hotelarstwa w Zespole Szkół w Polkowicach. Zdali wszyscy, którzy zmierzyli się z egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie.

Czytaj więcej...

 

"CHCĘ POMAGAĆ" - KONKURS NA PLAKAT

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat, organizowanym w ramach obchodów "Międzynarodowego Dnia Wolontariusza".

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

Wyniki zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (w sesji: czerwiec 2016 roku) dowodzą wysokiego poziomu kształcenia w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

KONFERENCJA "ZAWODOWA STREFA" – BYLIŚMY TAM

26 września 2016 roku klasa IV ae w zawodzie technik ekonomista uczestniczyła w Konferencji "Zawodowa strefa", zorganizowanej przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Czytaj więcej...

 

JAKUB MICHALSKI WICEMISTRZEM EUROPY!

15 września 2016 roku, podczas Mistrzostw Europy w Nowym Tomyślu, uczeń Technikum - Jakub Michalski - zdobył srebro w podnoszeniu ciężarów (w kategorii juniorów młodszych do lat 17).

Czytaj więcej...

 

TECHNIK INFORMATYK 2017/2018

TECHNIK INFORMATYK 2015/2016