kosz23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego roku szkolnego. Jego organizacja przypadła w udziale klasie I bt pod kierunkiem pani Anny Walas.

Podczas uroczystości podsumowano osiągnięcia minionych 10 miesięcy. Dyrektor Szkoły - pan Zbigniew Gołębiowski, Starosta Polkowicki - pan Marek Tramś, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji LSSE - pan Przemysław Bożek, panie wicedyrektor oraz wychowawcy wręczyli uczniom stypendia i nagrody za osiągnięcia w nauce i sporcie, aktywny udział w życiu szkoły, wysoką frekwencję i uczestnictwo w rozmaitych przedsięwzięciach.

Następnie przyszedł czas na część artystyczną - swoje umiejętności gimnastyczne zaprezentowały nasze dziewczęta, które zdobyły III miejsce podczas Finału Dolnośląskiej Licealiady w Aerobiku Rekreacyjnym. Mieliśmy także przyjemność obejrzeć kalendarium roku szkolnego (widzianego z perspektywy klasy 1 bt) oraz film przygotowany przez uczniów. Uroczystość zwieńczyły występy wokalne naszych wspaniałych wokalistek - Aleksandry Szmigielskiej oraz Sylwii Cygańczuk.

Teraz czekają nas w pełni zasłużone wakacje i beztroski odpoczynek!

opracowanie: Anna Walas
zdjęcia: Beata Zaraś, Aleksandra Bator

 

GALERIA ZDJĘĆ: