SPORT W SZKOLE 2018/2019

 

FINAŁ MISTRZOSTW SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Kolejnym etapem Mistrzostw Szkoły w halowej piłce nożnej była finałowa faza imprezy, rozegrana systemem pucharowym 13 grudnia 2018 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

WYSOKIE MIEJSCA NASZYCH TENISISTÓW STOŁOWYCH

W VIII Memoriale Mieczysława Banacha - rozegranym 15 grudnia 2018 roku w Polkowicach - w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" I miejsce zajęła Natalia Matwiszyn (kl. II "b" Liceum Ogólnokształcącego), III miejsce - Bartosz Jałowiecki (kl. I "a" Technikum), natomiast Magdalena Bartków (kl. III "a" Technikum) uplasowała się na IV miejscu.

Czytaj więcej...

  

ZAGRALI Z MIKOŁAJEM!

6 grudnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja szkolnego Turnieju Mikołajkowego w Piłce Siatkowej "Grajem z Mikołajem". W imprezie wzięła udział imponująca ilość drużyn (17!) ze wszystkich typów szkół.

Czytaj więcej...

 

"SPORTOWO NA HALOWO" - RUSZYLIŚMY!

29 listopada 2019 roku rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej halowej. Na starcie stanęło przeszło 100 uczniów ze wszystkich typów szkół.

Czytaj więcej...

  

UCZEŃ ZESPOŁU SZKÓŁ W POLKOWICACH NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W MEKSYKU!

Z przyjemnością informujemy, iż nasz uczeń – Kamil Grygiel z klasy II „a" Technikum – przebywa wraz z reprezentacją Polski na Mistrzostwach Świata AMP Futbol w Meksyku (21.10-04.11.2018 r.).

Czytaj więcej...

 

PO RAZ KOLEJNY "WŁOŻYLIŚMY SPORTOWE GACIE"!

25 października 2018 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach już po raz czwarty odbyła się impreza integracyjno-ruchowa „Włóż sportowe gacie”. Projekt ten był współfinansowany ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

„SPORTOWE GACIE” WCIĄGNIĘTE!

5 października 2017 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach już po raz trzeci odbyła się impreza integracyjno-ruchowa „Włóż sportowe gacie”. Projekt ten był współfinansowany ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

 

SPORT W SZKOLE 2015/2016

SPORT W SZKOLE 2016/2017

SPORT W SZKOLE 2017/2018

SPORT W SZKOLE 2019/2020