SPORT W SZKOLE 2015/2016

 

ZŁOTO! ZŁOTO! ZŁOTO! TYTUŁ OBRONIONY!!!

W dniach 15-17 czerwca 2016 r. w Łodzi odbył się finał ogólnopolski Licealiady w koszykówce dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, jako zwycięzca finału dolnośląskiego, miała prawo reprezentowania naszej szkoły i Dolnego Śląska w tych rozgrywkach. Turniej obsadzony był bardzo mocno - zgłosiło się 14 drużyn z różnych województw.

Czytaj więcej...

 

REWELACYJNY WYSTĘP NASZYCH LEKKOATLETÓW!

Brązowy medal przywieźli nasi lekkoatleci z Finału Dolnośląskiego Indywidualnych Mistrzostw w lekkiej atletyce uczniów szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się 7 czerwca 2016 roku we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

 

NASZE DZIEWCZYNY ZWYCIĘŻAJĄ W "MCDONALDS STREETBALL CUP POLKOWICE 2016"

12 czerwca 2016 roku odbyła się II edycja "McDonald's Streetball Cup Polkowice 2016" - turnieju koszykówki odbywającego się pod patronatem Burmistrza Polkowic, Wiesława Wabika, i Starosty Polkowickiego - Marka Tramś.

Czytaj więcej...

 

BĄBELKOWY DZIEŃ DZIECKA

Po raz pierwszy w naszym rejonie został rozegrany turniej bubble football. Jest to nowa forma piłki nożnej, w której gracze noszą na sobie dmuchane kule.

Czytaj więcej...

 

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ W TENISIE STOŁOWYM

1 kwietnia 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach w tenisie stołowym „O Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły".

Czytaj więcej...

 

HISTORYCZNE ZŁOTO KOSZYKAREK! NIEPOKONANE DZIESIĄTY RAZ Z RZĘDU!!!

18 marca 2016 roku w sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Polkowicach rozegrany został Finał Dolnośląski Licealiady w koszykówce dziewcząt. Rewelacyjna postawa reprezentantek Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz kolejny zaowocowała wysokimi wygranymi.

Czytaj więcej...

 

ROZEGRANO I TURNIEJ KOSZYKÓWKI O PUCHAR PRZECHODNI DYREKTORA SZKOŁY

19 marca 2016 roku (sobota) w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się klasowy turniej koszykówki (drużyn 4-osobowych) o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.

Czytaj więcej...

 

MATEUSZ FELKEL MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA I OPOLSZCZYZNY!

W dniach 11-13 marca 2016 roku w Nysie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska i Opolszczyzny Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów w boksie. Startował w nich nasz uczeń - Mateusz Felkel z klasy II "b" Liceum Ogólnokształcącego.

Czytaj więcej...

 

SREBRO EWELINY MATWISZYN I MARTYNY SŁOWIŃSKIEJ

W Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w tenisie stołowym, rozegranym 9 marca 2016 roku w Brzegu Dolnym, wystąpiła nasza drużyna dziewcząt w składzie: Ewelina Matwiszyn i Martyna Słowińska.

Czytaj więcej...

 

"NASZ" ZDZISŁAW WANECKI NA TRZECIM MIEJSCU!

Zazwyczaj to jego zawodniczki i zawodnicy zajmują czołowe lokaty w koszykarskich zmaganiach. Dlatego tym razem z wielką przyjemnością informujemy o trzecim miejscu Zdzisława Waneckiego w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub Polkowic w 2015 roku pod Patronatem Burmistrza Gminy Polkowice i Starosty Polkowickiego.

Czytaj więcej...

 

PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA, TRENERA I KLUB SPORTOWY POLKOWIC W ROKU 2015

Zapraszamy do głosowania na naszą "ekipę" w plebiscycie pod Patronatem Burmistrza Polkowic i Starosty Polkowickiego, który organizują: "Gazeta Polkowicka", Tomasz Szulc Agencja marketingu sportowego TSport i Robert Drobina.

Czytaj więcej...

 

BOJE POD KOSZEM

27 stycznia 2016 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rozegrany został Finał Strefy Legnickiej w koszykówce dziewcząt. Rewelacyjna postawa reprezentantek naszej szkoły zaowocowała dobrą grą i wysokimi wygranymi.

Czytaj więcej...

 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ TUŻ, TUŻ!

7 grudnia (poniedziałek) 2015 roku o godz. 8.00 rusza Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Nie czekaj(cie)! Zgłoś(cie) swoją drużynę!

Czytaj więcej...

 

ZAŁOŻYLIŚMY "SPORTOWE GACIE". PASOWAŁY!

25 września 2015 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się Europejski Dzień Sportu Szkolnego pod nazwą "Włóż sportowe gacie".

Czytaj więcej...

 

SIATKARSKA NIEDZIELA NA ORLIKU

27 września 2015 roku na polkowickim Orliku przy ulicy Przemkowskiej rozegrano "III Turniej Piłki Siatkowej o Nagrodę Burmistrza Polkowic". W zmaganiach wzięło udział 7 zespołów, reprezentujących Zespół Szkół w Polkowicach, Hufiec Pracy Polkowice oraz Lubin.

Czytaj więcej...

 

"WŁÓŻ SPORTOWE GACIE", NADCHODZI EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO!

Zapraszamy uczniów i wychowawców klas pierwszych LO i Technikum (jak również reprezentacje innych zainteresowanych klas) do udziału w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego, który odbędzie się 25 września 2015 roku (piątek) w godz. 9.00-15.00 na obiektach sportowych naszej szkoły.

Czytaj więcej...

 

SPORT W SZKOLE 2016/2017

SPORT W SZKOLE 2017/2018

SPORT W SZKOLE 2018/2019

SPORT W SZKOLE 2019/2020