SPORT W SZKOLE 2017/2018

 

MARCEL JASIŃSKI WICEMISTRZEM POLSKI W KICKBOXINGU!

W dniach 20-22 kwietnia 2018 roku w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Low Kick Seniorów i Juniorów. W zawodach wystąpił Marcel Jasiński - uczeń klasy II "b" Zasadniczej Szkoły Zawodowej, a zarazem zawodnik klubu Armia Polkowice.

Czytaj więcej...

 

 

TWORZYMY HISTORIĘ! NIEPOKONANE 12. RAZ Z RZĘDU!!!

13 marca 2018 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rozegrany został Finał Dolnośląski Licealiady w koszykówce dziewcząt. Rewelacyjna postawa naszych reprezentantek po raz kolejny zaowocowała wysokimi wygranymi.

Czytaj więcej...

  

LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ

13 lutego 2018 r. w Zespole Szkół w Chocianowie odbyły się rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Dolnośląskiej Licealiady.

Czytaj więcej...

 

"GRAJEM Z MIKOŁAJEM!!!" - ZAPISY

Zapraszamy do udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Szczegóły na plakacie oraz u nauczycieli wychowania fizycznego. Do zobaczenia na parkiecie!

Czytaj więcej...

  

MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rozgrywek.

Czytaj więcej...

 

BRĄZ MARCELA JASIŃSKIEGO!

Marcel Jasiński, uczeń klasy II "b" Zasadniczej Szkoły Zawodowej i zawodnik klubu KS Aquapark Armia Polkowice, zdobył brązowy medal podczas rozegranych w Gliwicach Mistrzostw Polski w kickboxingu.

Czytaj więcej...

 

„SPORTOWE GACIE” WCIĄGNIĘTE!

5 października 2017 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach już po raz trzeci odbyła się impreza integracyjno-ruchowa „Włóż sportowe gacie”. Projekt ten był współfinansowany ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

SPORT W SZKOLE 2015/2016

SPORT W SZKOLE 2016/2017

SPORT W SZKOLE 2018/2019

SPORT W SZKOLE 2019/2020