Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w VII Powiatowym Festiwalu Piosenki „Śpiewać każdy może…” W tym roku po raz pierwszy będzie można zaprezentować piosenki w języku polskim i wszystkich językach obcych.

Konkurs składa się z jednej części. Ocenie poddane zostanie wykonanie dowolnie wybranej piosenki w języku polskim lub w języku obcym nowożytnym.

Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń i podkładów muzycznych to 16 kwietnia 2018 roku:
• Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Podkłady muzyczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin i miejsce festiwalu: 24 kwietnia 2018 r., godz. 9.00, Aula Forum Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Laureaci otrzymają dyplom uczestnictwa oraz nagrody książkowe, które ufunduje Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.

Laureaci, którzy zajmą I miejsce na poziomie I (klasy VII szkół podstawowych i oddziały gimnazjalne) i II (szkoły ponadgimnazjalne), zostaną zaproszeni na Galę Laureatów Konkursów Powiatowych organizowaną przez POPPPiDM w Polkowicach dnia 5.06.2018 r. w Auli Forum Zespołu Szkół w Polkowicach, podczas której będą mogli zaprezentować swój minirecital.

Szczegółowy regulamin [plik] i karta zgłoszeniowa [plik]:

Zapraszamy!