sso.jpg21 stycznia 2020 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się nastrojowy koncert kolęd z okazji Dnia Babci i Dziadka.Nasza młodzież w tym wyjątkowym dniu wykonała najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne – zarówno w tradycyjnych, jak i nowych aranżacjach przygotowanych przez pana Sławomira Laskowskiego, akompaniatora.


Koncert, który uhonorował najstarsze pokolenie, był też okazją do przedłużenia świątecznej atmosfery, oderwania się od styczniowej codzienności i duchowej refleksji nad sensem egzystencji.


Gratulujemy cudownego popołudnia i wspaniałego koncertu!


PS Z kronikarskiego obowiązku informujemy, iż uroczystość została zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu i uczniów Zespołu Szkól w Polkowicach (kl. III "a" LO – Piotr Sornat, Natalia Świder, Natalia Sinicka, Alicja Łozińska, Dawid Tomczak; klasa II "b" LO – Zuzanna Koncur, Magdalena, Węgrzyn; klasa I ap LO – Michał Hoffman, Alicja Dąbrowska, Julia Żelichowska, Julia Mrowiec, Wiktoria Baraniecka; kl. I bg LO – Amelia Kiziuk).


Nad całością czuwali: pani Jadwiga Berestecka (opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu) i pan Sławomir Laskowski (menadżer ds. wynajmu Auli Forum). O oprawę dźwiękową i świetlną zadbali natomiast członkowie koła "Promotorzy i wolontariusze": nagłośnienie – Jakub Kowalik; światło – Dawid Jaworski; filmowanie: Krystian Soliwoda i Nikola Filip.


Zdjęcia: Sara Sondej, Klaudia Poczta

 

Galeria zdjeć:

 

Opublikował: Piotr Błażejczyk