Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi umiejętnościami Jakuba Bojczuka, ucznia klasy II "c" Liceum Ogólnokształcącego (profil matematyczno-medyczny), który interesuje się m.in. rękodziełem artystycznym.

W wolnym czasie wyrabia – razem z mamą, po której odziedziczył talent artystyczny – miniatury z modeliny. Powstają z nich różnego rodzaju misterne i niezwykłe ozdoby, takie jak zawieszki, bransoletki, kolczyki, zakładki do książek czy wisiorki (i nie tylko).

Po ukończeniu szkoły Jakub zamierza studiować psychologię oraz otworzyć własną działalność związaną ze swoim hobby.

Gratulując autorowi prac pasji, precyzji i zdolności, zapraszamy na jego profil facebookowy, czyli HandMade Muszkacik: https://www.facebook.com/handmade.muszkacik1/?fref=ts

jakub bojczuk

jakub bojczuk

jakub bojczuk

jakub bojczuk

jakub bojczuk