NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2008/2009
Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2008/2009
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Liceum Ogólnokształcące:
Ziomek Patrycja, kl. III b, średnia ocen: 5,21
Technikum:
Dereń Natalia, kl. IV a TI, średnia ocen: 5,47
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce (absolwenci typowani do Stypendium Starosty Polkowickiego)
Liceum:
Ziomek Patrycja, kl. III d, średnia ocen: 5,19
Greń Jowita, kl. III b, średnia ocen: 5,18
Śladewska Joanna, kl. III e, średnia ocen: 5,18
Osińska Dorota, kl. III e, średnia ocen: 5,11
Smętek Gabriela, kl. III b, średnia ocen: 5,00
Pajek Agnieszka, kl. III c, średnia ocen: 5,00
Nowak Paulina, kl. III e, średnia ocen: 5,00
Stępień Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 4,86
Pelc Ewa, kl. III d, średnia ocen: 4,82
Wilczyk Karolina, kl. III c, średnia ocen: 4,81
Sekuła Sylwia, kl. III a, średnia ocen: 4,80
Wysopal Joanna, kl. III e, średnia ocen: 4,78
Sokół Bartosz, kl. III d, średnia ocen: 4,76
Patykowski Jakub, kl. III d, średnia ocen: 4,76
Chyb Amelia, kl. III d, średnia ocen: 4,76
Technikum:
Rybska Katarzyna, kl. IV a TE, średnia ocen: 5,33
Dereń Natalia, kl. IV a TI, średnia ocen: 5,29
Korneluk Rafał, kl. IV a TE, średnia ocen: 5,10
Kasiński Tomasz, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,75
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące:
Panter Magdalena, kl. III a
Kowalska Magdalena, kl. III a
Wojciech Kamil, kl. III d
Madziarczyk Monika, kl. III e
Pawłowicz Jakub, kl. III d
Kiełbus Krzysztof, kl. III b
Gromadecka Sylwia, kl. III b
Mędrkowska Katarzyna, kl. III a
Kaletka Jakub, kl. III a
Lenczuk Natalia, kl. III e
Pogońska Kinga, kl. III d
Sokółka Maciej, kl. III b
Sikorska Ewa, kl. III d
Gawlik Anna, kl. III a
Juchniewicz Robert, kl. III d
Polański Maciej, kl. III a
Pogodziński Maciej, kl. III d
Patykowski Jakub, kl. III d
Technikum:
Kasiński Tomasz, kl. IV a TI
Sworadzki Tomasz, kl. IV a TI
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące:
Kulczycka Agata, kl. I d, średnia ocen: 5,33
Derek Maciej, kl. II b , średnia ocen: 5,14
Świderska Karolina, kl. II e, średnia ocen: 5,07
Gołębiowska Martyna, kl. II e, średnia ocen: 5,07
Raczkowska Sylwia, kl. II f, średnia ocen: 5,0
Zdulska Joanna, kl. II e, średnia ocen: 5,0
Balicka Daria, kl. I a, średnia ocen: 4,93
Bednarek Patrycja, kl. II e, średnia ocen: 4,92
Bobrowska Rita, kl. II a, średnia ocen: 4,92
Łowkis Jarosław, kl. I b, średnia ocen: 4,86
Tatarynowicz Anna, kl. II d, średnia ocen: 4,85
Bodak Aneta, kl. I b, średnia ocen: 4,79
Technikum:
Łazikowska Monika, kl. III a TE, średnia ocen: 5,0
Orman Angelika, kl. III a TE, średnia ocen: 4,93
Perek Urszula, kl. III a TE, średnia ocen: 4,93
Maściuch Małgorzata, kl. III b TE, średnia ocen: 4,93
Broczkowska Marta, kl. III a TE, średnia ocen: 4,87
Łopuszyńska Barbara, kl. III a TE, średnia ocen: 4,80
Rusinko Anna, kl. III b TE, średnia ocen: 4,80
Organiściuk Iwona, kl. III b TE, średnia ocen: 4,78
Firuta Angelika, kl. II a TE, średnia ocen: 4,78
Zasadnicza Szkoła Zawodowa:
Ochal Anna, kl. I b, średnia ocen: 5,0
Stefanowski Dawid, kl. II c, średnia ocen: 4,85
Kozłowska Agnieszka (absolwentka), kl. III a, średnia ocen: 4,76
Kaźmierska Karolina, kl. I b, średnia ocen: 4,75
Czerwonka Urszula, kl. II c, średnia ocen: 4,75
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące:
Cisło Natalia, kl. II f
Jarzębska Elżbieta, kl. II f
Mrowiec Magda, kl. II a
Nowak Paulina, kl. II c
Wojciechowska Martyna, kl. II c
Podgajna Paulina, kl. II f
Olek Jakub, kl. II b
Błaszczyk Kacper, kl. II b
Sola Michał, kl. II a
Tłuszcz Jacek, kl. I b
Bobrowska Rita, kl. II a
Świderska Karolina, kl. II e
Kotwica Anna, kl. II e
Kulczycka Agata, kl. I d
Możdżanowska Karolina, kl. II a
Perek Agata, kl. I c
Iwaniak Agnieszka, kl. II b
Sośnicka Aneta, kl. II b
Technikum:
Orzechowska Natalia, kl. II b TE
Wawro Patrycja, kl. I a TE
Zielińska Edyta, kl. I a TH
Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2008/2009
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące:
Kulczycka Agata, kl. I d, średnia ocen: 5,13
Derek Maciej, kl. II b, średnia ocen: 5,07
Ziomek Patrycja, kl. III d, średnia ocen: 5,0
Świderska Karolina, kl. II e, średnia ocen: 4,93
Łowkis Beata, kl. II a, średnia ocen: 4,9
Łowkis Jarosław, kl. I b, średnia ocen: 4,86
Gołębiowska Martyna, kl. II e, średnia ocen: 4,85
Bednarek Patrycja, kl. II e, średnia ocen: 4,85
Bobrowska Rita, kl. II a, średnia ocen: 4,83
Greń Jowita, kl. III b, średnia ocen: 4,83
Śladewska Joanna, kl. III e, średnia ocen: 4,8
Raczkowska Sylwia, kl. II f, średnia ocen: 4,75
Technikum:
Dereń Natalia, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,93
Rybska Katarzyna, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,92
Łazikowska Monika, kl. III a TE, średnia ocen: 4,79
Miernik Sylwia, kl. IV b TE, średnia ocen: 4,75