NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2011/2012
Kandydaci do Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Liceum Ogólnokształcące
Zimoch Karol, klasa II b, średnia ocen: 5,23; zachowanie: wzorowe
Technikum
Misiak Paulina, klasa II ae, średnia ocen: 5,40; zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące
Zimoch Karol, kl. II b, średnia ocen: 5,23, zachowanie: wzorowe
Kościelna Martyna, kl. II b, średnia ocen: 5,15, zachowanie: wzorowe
Dzimira Katarzyna, kl. II d, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
Bartoszewicz Daria, kl. II c, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
Brzozowski Mateusz, kl. II c, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
Żelawski Radosław, kl. I b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Gulewicz Jagoda, kl. II d, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Ochmańska Katarzyna, kl. I b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
Łakomy Krzysztof, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Kurkiewicz Szymon, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Ząbczyk Mateusz, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Muraszko Justyna, kl. I c, średnia ocen: 4,90, zachowanie: wzorowe
Janowicz Justyna, kl. I b, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
Kurkiewicz Ada, kl. I c, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
Makuchowska Alicja, kl. II c, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe
Nicińska Patrycja, kl. I c, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
Majszewska Gaja, kl. I b, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
Technikum
Misiak Paulina, kl. II ae, średnia ocen: 5,40, zachowanie: wzorowe
Solarska Paulina, kl. II ae, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
Dąbrowska Karolina, kl. II ae, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
Rekis Anita, kl. I ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
Siudmak Mateusz, kl. II ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
Mazur Marlena, kl. I ae, średnia ocen: 4,87, zachowanie: wzorowe
Łukasik Karolina, kl. I ae, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
Franczak Agnieszka, kl. III ae, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
Sielicka Pamela, kl. II ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
Zelek Karolina, kl. I ah, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Guresz Łukasz, kl. III ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Potocka Beata, kl. II bz, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące
Latarska Magdalena, klasa: I b, zachowanie: bardzo dobre
Szczyrbaty Marek, klasa: I b, zachowanie: bardzo dobre
Cichocki Przemysław, klasa: II a, zachowanie: dobre
Majewski Aleksander, klasa: II a, zachowanie: dobre
Adamczyk Michał, klasa: II b, zachowanie: dobre
Kołodziejczyk Mateusz, klasa: II b, zachowanie: bardzo dobre
Michorczyk Natalia, klasa: II b, zachowanie: bardzo dobre
Krzyżanowski Adrian, klasa: II b, zachowanie: bardzo dobre
Robak Małgorzata, klasa: II b, zachowanie: wzorowe
Technikum
Malinowski Piotr, klasa: I ai, zachowanie: bardzo dobre
Kobyłt Angelika, klasa: II ae, zachowanie: dobre
Lewandowski Paweł, klasa: II ae, zachowanie: dobre
Prządka Kamila, klasa: II ae, zachowanie: dobre
Stępień Konrad, klasa: II ae, zachowanie: dobra
Malinowska Wiesława, klasa: II ah, zachowanie: bardzo dobre
Skrodzka Magdalena, klasa: II ah, zachowanie: bardzo dobre
Niedźwiecka Marta, klasa: III ae, zachowanie: bardzo dobre
Kozerska Patrycja, klasa: III ah, zachowanie: bardzo dobre
Jastrzębski Patryk, klasa: III ai, zachowanie: wzorowe
Milasz Łukasz, klasa: III ai, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Korgól Paweł, klasa: II a, zachowanie: bardzo dobre
Kandydaci do Stypendium Burmistrza
Liceum Ogólnokształcące
Zimoch Karol, kl. II b
Kościelna Martyna, kl. II b
Dzimira Katarzyna, kl. II d
Brzozowski Mateusz, kl. II c
Żelawski Radosław, kl. I b
Gulewicz Jagoda, kl. II d
Ochmańska Katarzyna, kl. I b
Łakomy Krzysztof, kl. II b
Kurkiewicz Szymon, kl. II b
Ząbczyk Mateusz, kl. II b
Muraszko Justyna, kl. I c
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Potocka Beata, kl. II b
Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2011/2012
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące - absolwenci
1. Jurak Olga, kl. III d, średnia ocen: 5,24, zachowanie: wzorowe
2. Wieczorkowska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 5,19, zachowanie: wzorowe
3. Urbańska Bernadetta, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
4. Cap Aleksandra, kl. III d, średnia ocen: 5,12, zachowanie: wzorowe
5. Krupa Marta, kl. III d, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Kulińska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Hłuszij Agnieszka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Berestecka Monika, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Błażejewska Karolina, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: bardzo dobre
10. Czyżewska Sandra, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
Technikum - absolwenci
1. Halko Kamil, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące - absolwenci
1. Kędzia Natalia, kl. III a
2. Tomczak Patryk, kl. III a
3. Dziatkiewicz Radosław, kl. III b
4. Biały Dawid, kl. III b
5. Mikulak Patrycja, kl. III b
6. Kopylec Kamila, kl. III c
7. Markowska Magdalena, kl. III d
Technikum - absolwenci
1. Makowiecka Marta, kl. IV a TE
2. Werner Krystian, kl. IV a TE
3. Sulikowski Artur, kl. IV a TI
4. Czerwińska Magdalena, kl. IV a TH
Stypendium Starosty Polkowickiego w roku szkolnym 2011/2012
Liceum Ogólnokształcące - absolwenci
1. Jurak Olga, kl. III d, średnia ocen: 5,24, zachowanie: wzorowe
2. Wieczorkowska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 5,19, zachowanie: wzorowe
3. Urbańska Bernadetta, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
4. Cap Aleksandra, kl. III d, średnia ocen: 5,12, zachowanie: wzorowe
5. Krupa Marta, kl. III d, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Kulińska Paulina, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Hłuszij Agnieszka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Berestecka Monika, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Błażejewska Karolina, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: bardzo dobre
10. Czyżewska Sandra, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
Technikum - absolwenci
1. Halko Kamil, kl. IV a TI, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2011/2012
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące:
Zimoch Karol, kl. II b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Żelawski Radosław, kl. I b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
Kościelna Martyna, kl. II b, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
Urbańska Bernadetta, kl. III b, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
Dzimira Katarzyna, kl. II d, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
Gulewicz Jagoda, kl. II d, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
Ząbczyk Mateusz, kl. II b, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
Łakomy Krzysztof, kl. II b, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
Technikum:
Misiak Paulina, kl. II ae, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Halko Kamil, kl. IV ai, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
Dąbrowska Karolina, kla. II ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa:
Gleszczyński Tomasz, kl. III az, średnia ocen: 5,50, zachowanie: bardzo dobre
Faryna Tomasz, kl. III az, średnia ocen: 5,33, zachowanie: dobre
Stankiewicz Patryk, kl. III az, średnia ocen: 5,33, zachowanie: bardzo dobre
Poznański Konrad, kl. III az, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Postawa Katarzyna, kl. III az, średnia ocen: 5,00, zachowanie: dobre
Potocka Beata, kl. II bz, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące:
Żywokarta Malwina, kl. I b
Prus Magdalena, kl. I c
Łapkowska Kamila, kl. I c
Hołtyn Justyna, kl. II c
Zuchora Małgorzata, kl. II c
Wypasek Anna, kl. II c
Światowska Paula, kl. II d
Lenczuk Martyna, kl. III a
Technikum:
Brzeźniak Joanna, kl. I ae
Prządka Kamila, kl. II ae
Fryzowicz Marta, kl. II ah
Niedźwiecka Marta, kl. III ae
Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/2012
Liceum Ogólnokształcące:
Jurak Olga, kl. III d, średnia ocen: 5,17
Technikum:
Misiak Paulina, kl. II a TE, średnia ocen: 5,13