NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
NAJLEPSI UCZNIOWIE W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące
1. Tomczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe
2. Puszkarek Magdalena, kl. II b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
3. Pietrowska Aleksandra, kl. I c, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
4. Korgól Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
5. Ryjo Łucja, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
6. Szeptun Marcin, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: bardzo dobre
7. Kawa Joanna, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
8. Błaszczak Ewelina, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
9. Popielska Martyna, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
10. Antos Paulina, kl. I c, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
11. Jantos Katarzyna, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
12. Janczak Maria, kl. II b, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe
13. Baranowska Paulina, kl. I c, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
14. Smikiel Anna, kl. I c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
15. Kaszuba Kinga, kl. II b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Zelek Karolina, kl. III ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe
2. Lehner Patrycja, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
3. Łukasik Karolina, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
4. Kulczycka Adrianna, kl. II ae, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
5. Mazur Marlena, kl. III ae, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
6. Domańska Natalia, kl. II ae, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
7. Lisowska Martyna, kl. II ht, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
8. Brzeźniak Joanna, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
9. Kowalczuk Gabriela, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
10. Firuta Artur, kl. I ae, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
11. Rekis Anita, kl. III ae, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe
12. Biedrowska Adrianna, kl. I ae, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
13. Fijałkowska Agata, kl. III ae, średnia ocen: 4,77, zachowanie: wzorowe
14. Dereń Zuzanna, kl. III ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
15. Leńczuk Kacper, kl. III ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
16. Fietkiewicz Robert, kl. I hor, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Romaszko Paulina, kl. II bz, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
2. Szczepańska Monika, kl. II bz, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
3. Szejna Iwona, kl. II az, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące
1. Żukowska Paulina, kl. I a, zachowanie: dobre
2. Matwiszyn Ewelina, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre
3. Figas Jolanta, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre
4. Siewruk Katarzyna, kl. I a, zachowanie: wzorowe
5. Słowińska Martyna, kl. I b, zachowanie: wzorowe
6. Dąbrowska Arleta, kl. I c, zachowanie: bardzo dobre
7. Cichocka Justyna, kl. II a, zachowanie: dobre
8. Hrywna Dorota, kl. II a, zachowanie: wzorowe
9. Koreń Paulina, kl. II a, zachowanie: bardzo dobre
10. Rachwalska Dorota, kl. II c, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Klimas Martyna, kl. II ae, zachowanie: wzorowe
2. Pieczarska Katarzyna, kl. II ae, zachowanie: bardzo dobre
3. Dybizbański Artur, kl. III ai, zachowanie: bardzo dobre
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Cios Kamil, kl. I az, zachowanie: dobre
2. Szymańska Aleksandra, kl. I az, zachowanie: wzorowe
3. Muszyńska Magdalena, kl. I az, zachowanie: wzorowe
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej - kandydaci
do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2013/2014
1. Kudinow Marlena, kl. III az, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
2. Ryłko Marlena, kl. III az, średnia ocen: 5,17, zachowanie: wzorowe
Uczniowie Zespołu Szkół w Polkowicach - kandydaci
do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2013/2014
Liceum Ogólnokształcące
1. Tomczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe
2. Puszkarek Magdalena, kl. II b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
3. Pietrowska Aleksandra, kl. I c, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
4. Korgól Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
5. Ryjo Łucja, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
6. Kawa Joanna, kl. II b, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
7. Błaszczak Ewelina, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
8. Popielska Martyna, kl. II c, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Zelek Karolina, kl. III ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe
2. Lehner Patrycja, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
3. Łukasik Karolina, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
4. Kulczycka Adrianna, kl. II ae, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
5. Domańska Natalia, kl. II ae, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
6. Kowalczuk Gabriela, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
7. Firuta Artur, kl. I ae, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
Technikum - laureat ogólnopolskiego konkursu na okładkę e-booka
twórczości Friedmana "Sentencje Ojców"
1. Pikor Karol, kl. III ai, średnia ocen: 3,75, zachowanie: bardzo dobre
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Romaszko Paulina, kl. II bz, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
2. Szczepańska Monika, kl. II bz, średnia ocen: 4,91, zachowanie: wzorowe
Uczniowie Zespołu Szkół w Polkowicach - kandydaci
do Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2013/2014
Technikum (w zawodzie technik hotelarstwa)
1. Zelek Karolina, kl. III ht, średnia ocen: 5,27, zachowanie: wzorowe
Liceum Ogólnokształcące
1. Tomczyk Karolina, kl. II c, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe
NAJLEPSI ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
Absolwenci typowani do Stypendium Starosty w roku szkolnym 2013/2014
Liceum Ogólnokształcące
1. Ochmańska Katarzyna, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
2. Muraszko Justyna, kl. III c, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
3. Żelawski Radosław, kl. III b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
4. Nicińska Patrycja, kl. III c, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
5. Kurkiewicz Ada, kl. III c, średnia ocen: 4,82, zachowanie: bardzo dobre
6. Janowicz Justyna, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
7. Królikowska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Misiak Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,26, zachowanie: wzorowe
2. Dąbrowska Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
3. Solarska Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,04, zachowanie: wzorowe
4. Siudmak Mateusz, kl. IV ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
5. Sielicka Pamela, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
1. Ochmańska Katarzyna, kl. III b, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
2. Muraszko Justyna, kl. III c, średnia ocen: 5,07, zachowanie: wzorowe
3. Żelawski Radosław, kl. III b, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
4. Nicińska Patrycja, kl. III c, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
5. Kurkiewicz Ada, kl. III c, średnia ocen: 4,82, zachowanie: bardzo dobre
6. Janowicz Justyna, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
7. Królikowska Natalia, kl. III b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Misiak Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,26, zachowanie: wzorowe
2. Dąbrowska Karolina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,13, zachowanie: wzorowe
3. Solarska Paulina, kl. IV ae, średnia ocen: 5,04, zachowanie: wzorowe
4. Siudmak Mateusz, kl. IV ae, średnia ocen: 4,88, zachowanie: wzorowe
5. Sielicka Pamela, kl. IV ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: bardzo dobre
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
1. Drążek Bartosz, kl. III a, zachowanie: dobre
2. Jurak Sebastian, kl. III a, zachowanie: dobre
3. Michalak Borys, kl. III a, zachowanie: dobre
4. Stępień Bartosz, kl. III a, zachowanie: dobre
5. Janczak Rafał, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
6. Szczyrbaty Marek, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
7. Drzazga Krzysztof, kl. III c, zachowanie: wzorowe
8. Łapkowska Kamila, kl. III c, zachowanie: wzorowe
9. Prus Magdalena, kl. III c, zachowanie: wzorowe
10. Robak Natalia, kl. III c, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Lodziński Mateusz, kl. IV ai, zachowanie: wzorowe
2. Kobyłt Angelika, kl. IV ae, zachowanie: bardzo dobre
3. Lewandowski Paweł, kl. IV ae, zachowanie: dobre
4. Matusiak Mateusz, kl. IV ae, zachowanie: dobre
5. Stępień Konrad, kl. IV ae, zachowanie: dobre
Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2013/2014
Stypendium Prezesa Rasy Ministrów
Liceum Ogólnokształcące
1. Patrycja Nicińska, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Paulina Misiak, kl. IV ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
1. Patrycja Nicińska, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Justyna Muraszko, kl. III c, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Paulina Misiak, kl. IV ae, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Karolina Dąbrowska, kl. IV ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: wzorowe
3. Mateusz Siudmak, kl. IV ae, średnia ocen: 4,83, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
1. Marek Szczyrbaty, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
2. Malwina Żywokarta, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
3. Magdalena Prus, kl. III c, zachowanie: wzorowe
4. Kamila Łapkowska, kl. III c, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Konrad Stępień, kl. IV ae, zachowanie: dobre
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące
1. Karolina Tomczyk, kl. II c, średnia ocen: 4,90, zachowanie: wzorowe
2. Magdalena Korgól, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: bardzo dobre
3. Łucja Ryjo, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: bardzo dobre
4. Magdalena Puszkarek, kl. II b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
5. Martyna Popielska, kl. II c, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
6. Ewelina Błaszczak, kl. II c, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Karolina Zelek, kl. III ht, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
2. Marlena Mazur, kl. III ae, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
3. Martyna Lisowska, kl. II h, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
4. Adrianna Kulczycka, kl. II ae, średnia ocen: 4,79, zachowanie: bardzo dobre
5. Adrianna Biedrowska, kl. I ae, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe
6. Karolina Łukasik, kl. III ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Paulina Romaszko, kl. II bz, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Monika Szczepańska, kl. II bz, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące
1. Paulina Żukowska, kl. I a, zachowanie: dobre
2. Agata Wnuczyńska, kl. I a, zachowanie: dobre
3. Jolanta Figas, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre
4. Marika Jochańska, kl. I a, zachowanie: bardzo dobre
5. Katarzyna Siewruk, kl. I a, zachowanie: wzorowe
6. Piotr Kałmuczak, kl. I b, zachowanie: bardzo dobre
7. Bartosz Jężak, kl. I b, zachowanie: dobre
8. Justyna Fura, kl. I b, zachowanie: dobre
9. Maciej Wierdak, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
10. Anna Rohatyńska, kl. II c, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Artur Firuta, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
2. TOmasz Piotrowski, kl. I ae, zachowanie: dobre
3. Patrycja Lipniacka, kl. I hor, zachowanie: wzorowe
4. Joanna Brzeźniak, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Kamil Cios, kl. I az, zachowanie: dobre