DRZWI OTWARTE ONLINE UNIWERSYTETU SWPS

W ramach Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, trwających w Collegium Witelona Uczelnia Państwowa przedstawiamy Państwu prezentację pt. "Warto studiować pielęgniarstwo!"

 

WARTO STUDIOWAĆ PIELĘGNIARSTWO!

W ramach Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, trwających w Collegium Witelona Uczelnia Państwowa przedstawiamy Państwu prezentację pt. "Warto studiować pielęgniarstwo!"

 

UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI - ZAPRASZA

Zapraszamy na wydarzenia online organizowane przez Uniwersytet Zielonogórski (z uwagi na ograniczenia w poruszaniu się po uczelni, spowodowane zagrożeniem pandemicznym).

 

ROK AKADEMICKI 2021/2022

Ponad 428 tys. osób zostało przyjętych na I rok studiów w roku akademickim 2021/2022 w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki..

 

CERTYFIKACJA

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości prowadzi nabór do programu Certyfikacji klas szkół ponadpodstawowych w zakresie edukacji penitencjarnej. Program edukacji penitencjarnej skierowany jest do klasy szkół ponadpodstawowych.

 

KURS MATURA 2022- II EDYCJA WYJĄTKOWEGO KURSU ONLINE DLA MATURZYSTÓW

Kurs Matura 2022 to projekt, w trakcie którego eksperci z naszej uczelni udzielą maturzystom wsparcia na każdym etapie przygotowania do egzaminu dojrzałości i rozpoczęcia studiów. Począwszy od stworzenia idealnego planu nauki, poprzez wskazówki dotyczące technik uczenia się i radzenia sobie ze stresem, aż do wyboru najlepszego kierunku i uczelni!

 

DRZWI OTWARTE ONLINE UNIWERSYTETU SWPS

Od 15 do 25 listopada br. wszystkie osoby zainteresowane ofertą Uniwersytetu SWPS mogą wziąć udział w webinariach poświęconych procedurze aplikowania na studia wyższe oraz obejrzeć prezentacje poszczególnych kierunków studiów. Każdy dzień poświęcony będzie innemu obszarowi tematycznemu.

 

ANKIETA DLA MATURZYSTÓW

Udostępniamy ankietę studentów kierunku administracji UJW w Polkowicach dotyczącą preferencji edukacyjnych uczniów klas maturalnych. Uczniów klas maturalnych prosimy o jej wypełnienie: https://www.survio.com/survey/d/S4N7A4R8F3P6A2Q6H

 

DRODZY MATURZYŚCI

Redakcja serwisu www.otouczelnie.pl przygotowała bezpłatny niezbędnik online dla maturzystów o studiach, kierunkach studiów oraz maturze 2022.Informacje zawierają wszystkie kierunki studiów, 392 uczelnie wyższe w Polsce oraz zasady rekrutacji na studia.

 

NOWY KANAŁ DLA MATURZYSTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie  https://www.otouczelnie.pl/s/studia

 

KURS NA WYCHOWAWCÓW WYPOCZYNKU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

 

SPOTKAJ SIĘ Z DORADCĄ ZAWODOWYM!

Szkolny Doradca Zawodowy to pierwszy krok do odnalezienia swojego miejsca w życiu zawodowym.

Anna Litwiniec - DORADCA ZAWODOWY

Czytaj więcej...

 

KURSY PRZYGOTOWAWCZE (STUDIA MEDYCZNE, MATURA)

Informujemy, iż Instytut MEDICUS prowadzi specjalistyczne kursy przygotowawcze na studia medyczne w całym kraju.

Czytaj więcej...

 

UWAGA!!!

W związku z prowadzonym naborem do szkolnictwa wojskowego, przypominamy, że kandydaci na studia w wyższych szkołach oficerskich oraz akademickich wojskowych wnioski o powołanie do służby wojskowej pełnionej w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego mogą składać, zgodnie z § 4 Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 17 listopada 2014 r. w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierze zawodowych, do rektora-komendanta uczelni wojskowej do dnia 31 marca 2017 r.

Czytaj więcej...

 

APLIKACJA NA STUDIA W DANII

Program eduABROAD zaprasza do składania aplikacji na międzynarodowe kierunki studiów w Danii z wykładowym językiem angielskim. Studia są bezpłatne (nie płaci się czesnego), kandydaci nie ponoszą też żadnych kosztów konsultacji ani złożenia aplikacji w Eduabroad..

Czytaj więcej...

 

KIM CHCĘ BYĆ? JAKI WYBRAĆ ZAWÓD? JAKĄ WYBRAĆ SZKOŁĘ?

Te pytania stawia sobie młodzież, kończąc gimnazjum i liceum. Chcąc ułatwić młodym ludziom odpowiedzi na te i inne pytania związane z ich dalszą drogą edukacyjną, został utworzony portal aleklasa.pl.

Czytaj więcej...