DRODZY MATURZYŚCI

Redakcja serwisu www.otouczelnie.pl przygotowała bezpłatny niezbędnik online dla maturzystów o studiach, kierunkach studiów oraz maturze 2022.Informacje zawierają wszystkie kierunki studiów, 392 uczelnie wyższe w Polsce oraz zasady rekrutacji na studia.

 

NOWY KANAŁ DLA MATURZYSTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie  https://www.otouczelnie.pl/s/studia

 

KURS NA WYCHOWAWCÓW WYPOCZYNKU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

 

SPOTKAJ SIĘ Z DORADCĄ ZAWODOWYM!

Szkolny Doradca Zawodowy to pierwszy krok do odnalezienia swojego miejsca w życiu zawodowym.

Anna Litwiniec - DORADCA ZAWODOWY

Czytaj więcej...

 

KURSY PRZYGOTOWAWCZE (STUDIA MEDYCZNE, MATURA)

Informujemy, iż Instytut MEDICUS prowadzi specjalistyczne kursy przygotowawcze na studia medyczne w całym kraju.

Czytaj więcej...

 

UWAGA!!!

W związku z prowadzonym naborem do szkolnictwa wojskowego, przypominamy, że kandydaci na studia w wyższych szkołach oficerskich oraz akademickich wojskowych wnioski o powołanie do służby wojskowej pełnionej w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego mogą składać, zgodnie z § 4 Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 17 listopada 2014 r. w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierze zawodowych, do rektora-komendanta uczelni wojskowej do dnia 31 marca 2017 r.

Czytaj więcej...

 

APLIKACJA NA STUDIA W DANII

Program eduABROAD zaprasza do składania aplikacji na międzynarodowe kierunki studiów w Danii z wykładowym językiem angielskim. Studia są bezpłatne (nie płaci się czesnego), kandydaci nie ponoszą też żadnych kosztów konsultacji ani złożenia aplikacji w Eduabroad..

Czytaj więcej...

 

KIM CHCĘ BYĆ? JAKI WYBRAĆ ZAWÓD? JAKĄ WYBRAĆ SZKOŁĘ?

Te pytania stawia sobie młodzież, kończąc gimnazjum i liceum. Chcąc ułatwić młodym ludziom odpowiedzi na te i inne pytania związane z ich dalszą drogą edukacyjną, został utworzony portal aleklasa.pl.

Czytaj więcej...