W ramach projektu „Rozwój szkolnictwa zawodowego w Powiecie Polkowickim” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce przyrodniczej w Karkonosze.
Celem wyjazdu było praktyczne wykorzystanie wiedzy geograficznej oraz zapoznanie uczniów z wybranymi zawodami związanymi z turystyką i ochroną środowiska.
Podczas wycieczki wjechaliśmy na Kopę, a następnie zdobyliśmy najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę. Dzięki przewodnikowi uczniowie mogli poznać wiele ciekawostek dotyczących przyrody, historii oraz ukształtowania terenu Karkonoszy.
Zarówno na szczycie, jak i podczas powrotu, podziwialiśmy piękne krajobrazy oraz wyjątkową przyrodę tego regionu.
W wycieczce udział wzięli uczniowie klas: 4ct, 4bt, 1bt, 3at oraz 3bt.
To był dzień pełen aktywności, integracji i niezapomnianych widoków!
Oprac. Marzena Hanke
