Zakończyła się V edycja szkolnego konkursu fotograficznego „Sfotografuj chemię 5 – Chemia wokół nas”, organizowanego przez nauczycieli chemii Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Polkowicach.
Celem konkursu było propagowanie i rozwijanie zainteresowania chemią wśród uczniów, zwrócenie uwagi na znaczenie przedmiotu w codziennym życiu, odkrywanie młodych talentów oraz rozwijanie kreatywności, szczególnie wśród uczniów klas o profilu technik reklamy.
Uczestnicy mieli za zadanie samodzielnie wykonać zdjęcie przedstawiające chemię wokół nas. Do konkursu zgłosiło się 20 uczniów, a jury (w trzyosobowym składzie) oceniło prace zgodnie z regulaminem konkursu.
Oto laureaci:
▪️ 1. miejsce – Ray Krażewski, kl. 4ct;
▪️ 2. miejsce – Anastazja Hoholenko, kl. 1bt;
▪️ 3. miejsce – Aurelia Rachwalska, kl. 1c.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu — zaangażowania, pomysłowości i pokazania, że chemia naprawdę jest wszędzie!
Dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!
