Z dumą informujemy, że nasza utalentowana plastycznie uczennica, Olga Małgowska z kl. 1a Liceum Ogólnokształcącego, zdobyła wyróżnienie (kategoria: szkoły ponadpodstawowe) w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Piękno drzemiące w wulkanach”.
Konkurs organizowany był przez Muzeum Złota i Złotoryjski Ośrodek Kultury. Jego uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować dowolnie wybrany obiekt mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym.
Poniżej wyróżniona praca Olgi, oddająca potęgę płomiennego żywiołu z wnętrza Ziemi.
Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!
Fot. Olga Małgowska
Oprac. Przemysław Szulc

