Sezon maturalny oficjalnie otwarty! Jako pierwszy na warsztat poszedł
język polski, z którym 4 maja zmierzyli się uczniowie naszego Liceum
Ogólnokształcącego oraz Technikum.
Tuż przed wejściem na sale maturzyści otrzymali miłe wsparcie. Dyrektor
Szkoły, Pani Sylwia Szeliga-Gawrońska, wraz z radną Powiatu
Polkowickiego, Panią Joanną Furmańską, przekazały młodzieży pamiątkowe
długopisy, ufundowane przez nią oraz Firmę Brose Sitech Polska. Mamy
nadzieję, że te „szczęśliwe przybory” pomogą sprawnie przelać wiedzę na
papier!
Na absolwentów czekały dwa arkusze z języka polskiego, a w nich test
„Język polski w użyciu”, test historycznoliteracki i wypracowanie.
Trzymamy kciuki! A tymczasem przeżyjmy razem te ostatnie minuty przed
egzaminem… Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu FB:
https://www.facebook.com/ZespolSzkolPolkowice
Fot. Anna Rosa, Przemysław Szulc
Oprac. Przemysław Szulc
