30 kwietnia 2026 roku nasza szkoła zamieniła się w prawdziwe pole
detektywistycznych zmagań. Tuż po pierwszej godzinie lekcyjnej
rozpoczęła się wyczekiwana akcja „Złap Boxa KGHM”, która od samego
początku dostarczyła młodzieży niesamowitych wrażeń i ogromnej dawki
pozytywnej energii.
Wyzwanie, przed którym stanęli nasi uczniowie, wymagało nie lada sprytu,
spostrzegawczości i determinacji. Do odnalezienia było łącznie 20 boxów,
w tym dwa owiane tajemnicą „sekretne” pudełka. Aby zdobyć upragnioną
nagrodę, uczestnicy musieli wykazać się nie lada instynktem śledczym.
Zaangażowanie uczniów przerosło najśmielsze oczekiwania! Młodzi
detektywi skrupulatnie przeszukiwali każdy zakamarek szkoły, od piwnicy
po 2. piętro, od budynku dydaktycznego przez obiekty sportowe po część
administracyjną i „zetki”. Byli w miejscach, do których nie dotarli Tony
Halik, Wojciech Cejrowski czy Martyna Wojciechowska.
Krystian Nagrodzki (1c T) udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy
niemożliwych – z ogromną precyzją odnalazł aż 5 różnych pluszaków,
zdobywając tym samym zasłużone trofeum.
Z kolei Mikołaj Kowalczyk (1a LO) wykazał się fenomenalnym „nosem” i
trafił na jeden z rzadkich sekretnych boxów. Zwycięzcy odebrali swoje
nagrody u pani Eweliny Kretowicz.
To wyjątkowe przedsięwzięcie pokazało, że nasi uczniowie to nie tylko
zgrana drużyna, ale przede wszystkim osoby pełne pasji i gotowe na każde
wyzwanie. Po prostu #TeamKompetentni!
Dziękujemy KGHM za wspaniałą zabawę, emocje i nagrody!
▪️Oprac. Ewelina Kretowicz, Przemysław Szulc
▪️Fot. KGHM Polska Miedź S.A., Ewelina Kretowicz
