Pozdrawiamy z Gdańska!
Uczniowie Technikum (w zawodzie technik spedytor) zameldowali się już nad morzem! Pogoda rozpieszcza, a humory dopisują od samego początku. Za nami pierwszy, niezwykle udany punkt programu – fascynujący spacer i zwiedzanie przepięknego Starego Miasta. Gdańsk ugościł nas fantastyczną atmosferą! Młodzież nie przyjechała tu jednak wyłącznie na wypoczynek. Przed nami intensywny czas zdobywania praktycznej wiedzy. Już…
