28 stycznia 2026 r. odbyły się eliminacje szkolne do Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej.
Do krasomówczych zmagań zgłoszonych zostało 15 uczniów z klas 1-4 Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum.
Jury – w składzie: Ewa Woźna i Anna Rosa – wyłoniło trzy najlepsze wystąpienia uczniów, którzy w lutym wezmą udział w eliminacjach powiatowych w Powiatowy Ośrodek pppidm.
Nasi laureaci to:
1. miejsce – Wanessa Marszalik – klasa 1a LO,
2. miejsce – Ray Krażewski – kl. 4ct T,
3. miejsce – Zuzanna Mikołajczyk – kl. 1a LO.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!
Oprac. Ewa Woźna – szkolny koordynator konkursu
