Dziś w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się finał Strefy Legnickiej w koszykówce 3×3 dziewcząt (rocznik 2008 i młodsze).
Nasza drużyna, po niezwykłe wyrównanej i pełnej emocji walce, zdobyła brązowe medale!
Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie:
Aleksandra Bil (3b),
Maja Łakomy (1c),
Magdalena Caniewska (1c),
Maja Janiak (1c),
Aleksandra Greń (1b).
Trener: Sebastian Rudnicki.
Gratulujemy naszej ekipie i trenerowi! Dziękujemy za emocje.
Oprac. Sebastian Rudnicki
