PIĘKNI, MŁODZI I NA STAŻACH

Oto kolejna porcja zdjęć z Portsmouth...

Czytaj więcej...

 

STAŻYŚCI W GRODZIE KRÓLA ARTURA I RYCERZY OKRĄGŁEGO STOŁU

14 lipca 2018 roku grupa stażystów z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach – wraz z opiekunami: panem Stanisławem Wrzosem i panem Piotrem Błażejczykiem – wybrała się na kolejną wycieczkę. Tym razem celem była stolica Anglii z przełomu XII i XIII wieku: miasto Winchester.

Czytaj więcej...

 

A W PORTSMOUTH..

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą fotorelacją z Portsmouth...

Czytaj więcej...

 

PIERWSZE KROKI NA ANGIELSKIEJ ZIEMI

Stażyści (i ich opiekunowie) z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach są już w Portsmouth i zapoznają się ze swymi obowiązkami.

Czytaj więcej...

 

KOLOROWE WARSZTATY TERENOWE

23 maja 2018 roku klasa 1 "a" Technikum – pod opieką pani Izabeli Górnackiej i pani Beaty Zaraś – uczestniczyła w przyrodniczo-ekologicznych warsztatach terenowych w Rudawach Janowickich.

Czytaj więcej...

 

JAKUBA MAŁGOWSKIEGO REFLEKSJE (I ZDJĘCIA) Z BRUKSELI

W dniach 23-27 kwietnia 2018 roku Jakub Małgowski, uczeń klasy II "a" Technikum, wziął udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli – jako laureat konkursu z języka angielskiego pt. „In a nutshell" (za rok szkolny 2016/2017).

Czytaj więcej...

 

JESZCZE O IV. TYGODNIU ZAWODOWCÓW

Podczas IV. Tygodnia Zawodowców nasi uczniowie wzięli udział w różnorodnych przedsięwzięciach zawodoznawczych. Jednym z nich była wycieczka do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie (19 kwietnia 2018 roku), współfinansowana ze środków Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

"ZAWODOWY ZAWRÓT GŁOWY" – ŁĄCZYMY PASJĘ, NAUKĘ I DOBRĄ ZABAWĘ

IV Tydzień Zawodowców 2017/2018, odbywający się pod hasłem „Zawodowy zawrót głowy”, obfitował – jak co roku – w wiele przedsięwzięć.

Czytaj więcej...

 

ŚWIĘTOWALIŚMY "DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

21 marca 2018 uczniowie klasy 1 "a" Technikum i 1 "b" Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w XV edycji Dnia Przedsiębiorczości, którego celem było doświadczenie związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową.

Czytaj więcej...

 

"PRAKTYCZNIE TO UMIEM" - PROJEKT DLA TECHNIKUM ORAZ BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach rusza realizacja kolejnego przedsięwzięcia finansowanego ze środków unijnych.

Czytaj więcej...

 

WYCIECZKA DO FABRYKI MASZYN GÓRNICZYCH KGHM ZANAM W POLKOWICACH

19 grudnia 2017 roku nasi technicy spedytorzy oraz elektromechanicy odwiedzili Fabrykę Maszyn Górniczych KGHM ZANAM w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

„STAŻ ZAGRANICZNY NA MIARĘ UCZNIA TECHNIKUM W POLKOWICACH" – PODSUMOWANIE PROJEKTU

5 grudnia 2017 r. w  naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", realizowany w obrębie IV osi priorytetowej „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Czytaj więcej...

 

KURS OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH ZAKOŃCZONY POWODZENIEM

W Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się kurs "Obsługa wózków jezdniowych o napędzie spalinowym i elektrycznym /widłowych i platformowych/". Zajęcia zostały zorganizowane przez Przedsiębiorstwo Kształcenia i Usług EXWUR Spółka z o.o. z Lubina dzięki finansowemu wsparciu Gminy Polkowice.

Czytaj więcej...

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu pt. "Staż zagraniczny na miarę ucznia Technikum w Polkowicach", która odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (sala A-37).

Czytaj więcej...

 

NAJPIERW PROFILAKTYKA, POTEM RELAKS

10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1 at i 2 at odwiedzili Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, gdzie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki ryzykownych zachowań seksualnych w okresie dorastania.

Czytaj więcej...

 

KONFERENCJA "ZAWODOWA STREFA 2017"

23 października 2017 roku w Legnicy odbyła się Konferencja "Zawodowa Strefa 2017". Naszą szkołę podczas tego wydarzenia reprezentowały: wicedyrektor - pani Małgorzata Majewska-Greń oraz kierownik szkolenia praktycznego - pani Honorata Poźniak.

Czytaj więcej...

 

PROFILAKTYKA I TRAMPOLINY

19 października 2017 roku uczniowie klasy I bt, II bt oraz I b LO uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu był wykład profilaktyczny pt. „Profilaktyka zaburzeń nastroju w okresie dorastania”.

Czytaj więcej...

 

SPEDYTORZY NA ZAJĘCIACH LABORATORYJNYCH

28 września 2017 r. odwiedziliśmy (spedytorzy z klasy 2a Technikum) Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej, gdzie w ramach projektu "Zawodowy Dolny Śląsk" uczestniczyliśmy w zajęciach laboratoryjnych na temat „Jakościowe i ilościowe metody planowania przewozów towarowych”.

Czytaj więcej...

 

TECHNIK SPEDYTOR 2016/2017

 TECHNIK SPEDYTOR 2018/2019