Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty, Samorząd Uczniowski I LO, Miasto Toruń oraz Agencja Promocji GRA zapraszają na eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ.

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 16-24 lat (w zależności od kategorii) do wzięcia udziału w pierwszych eliminacjach, które odbędą się w dniach 28.09.2011-1.10.2011 w Baju Pomorskim na ul. Piekarskiej 9 w Toruniu.

Aby przystąpić do eliminacji należy przesłać drogą mailową specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej: http://www.mlodetalenty.pl   w terminie od 1 do 21 września 2011 r.

Eliminacje odbędą się w czterech kategoriach:

1) tanecznej,

2) muzycznej soliści,

3) muzycznej zespoły,

4) teatralnej.

Nagrodą główną w eliminacjach jest udział w bydgoskim finale oraz wiele innych atrakcji, zaś dla laureatów II i III miejsca przewidziano nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją toruńskich eliminacji będzie koncert Ewy Farnej. Piosenkarka zaśpiewa 30 września o godzinie 20.30 na rynku w Toruniu. Przed gwiazdą wystąpią laureaci kategorii muzycznej (zespoły i soliści) oraz tanecznej. Nastąpi także wręczenie nagród z wymienionych kategorii.

Więcej na:
www.mlodetalenty.pl