02.02.2012 r. w hali sportowej przy SP 2 odbył się Finał Dolnego Śląska w koszykówce dziewcząt. Niekwestionowanym zwycięzcą rozgrywek została reprezentacja Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach!

Nasze dziewczęta w swoim pierwszym meczu rozgromiły drużynę z Ziębic (63:17), a w spotkaniu o pierwsze miejsce łatwo pokonały rywalki z Wrocławia (52:27), zapewniając sobie awans do Finału Mistrzostw Polski.

Skład mistrzowskiej drużyny:

1. Niedźwiecka Marta, kl. III a TE
2. Światowska Paula, kl. II d LO
3. Fryzowicz Marta, kl. II a TH
4. Zuchora Małgorzata, kl. II c LO
5. Wypasek Anna, kl. II c LO
6. Hołtyn Justyna, kl. II c LO
7. Puss Karolina, kl. II b LO
8. Prządka Kamila, kl. II a TE
9. Prus Magdalena, kl. I c LO
10. Łapkowska Kamila, kl. I c LO
11. Żywokarta Malwina, kl. I b LO
12. Brzeźniak Joanna, kl. I a TE

Serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ: