11 lutego 2012 roku grono pedagogiczne i społeczność uczniowska Zespołu Szkół w Polkowicach uczestniczyła w drugim w tym roku Balu Studniówkowym.

Uroczystość zaszczycili swą obecnością: Burmistrz Polkowic - Pan Wiesław Wabik, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Polkowickiego - Pani Teresa Jedynak, Członek Zarządu Powiatu Polkowickiego - Pan Krzysztof Nester.

W atmosferze pełnej powagi i nieukrywanej radości powitano także Dyrekcję Szkoły, grono pedagogiczne, maturzystów i zaproszone osoby oraz przybyłych na bal rodziców.

W części oficjalnej uroczystości przemawiał Dyrektor Zespołu Szkół w Polkowicach - Pan Zbigniew Gołębiowski, Pan Burmistrz Wiesław Wabik i Pan Krzysztof Nester. Słowa mówców o wyjątkowości studniówkowego wieczoru i zbliżającym się egzaminie maturalnym zapadały wszystkim głęboko w serca.

Głos zabrali także przedstawiciele tegorocznych maturzystów - Marta Krupa z kl. III d LO i Piotr Adamski z kl. IV a TI. Tyle pięknych słów - wypowiedzianych emocji, płynących z serca podziękowań, wzruszających wspomnień - skierowano do Dyrekcji Szkoły i nauczycieli Zespołu Szkół.

Pan Dyrektor Zbigniew Gołębiowski serdecznie podziękował maturzystom za wspaniałe przemówienie. Powiedział także, że czuje dumę z racji tego, iż nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w wychowaniu i wykształceniu uczniów, którzy dziś tak dojrzale opowiadają o chwilach spędzonych w murach szkoły.

Część oficjalną uroczystości zamknął polonez. A potem? A potem wszyscy bawili się do białego rana.

GALERIA ZDJĘĆ: