W wielu polskich domach odczuć już można świąteczny nastrój. Trwa gorączkowa krzątanina. Ozdoby świąteczne przygotowane, dzieci i nie tylko czekają na tradycyjną pierwszą gwiazdkę. W Galerii Cuprum Arena w Lubinie już po raz drugi zorganizowano konkurs "Choinkowo".

Wśród 10 udekorowanych drzewek znalazło się też przygotowane przez nasze polkowickie "Skarbki". Pani dyrektor Anna Ziółkowska wytypowała to tego zadania dziesięcioro swoich wychowanków w różnym wieku. "Skarbkową Rodzinę" reprezentowali: nasza "wspólna" Magda Muszyńska i Kamil Miernik.

Choinka nr 3 jest najpiękniejsza. GŁOSUJCIE NA NIĄ!

A oto zasady głosowania:

1. Udekorowane drzewka zostaną wyeksponowane w atrium Galerii Cuprum Arena.
2. Na choinki można głosować od 29.11 od godz. 14.00 do 12.12.2013 – do godz. 21.00 – do momentu zamknięcia galerii.
3. Uprawnieni do głosowania to:
- klienci Galerii Cuprum Arena,
- internauci - poprzez fanpage Galerii Cuprum Arena na Facebook.pl,
- lokalne media – patroni medialni projektu "Choinkowo",
- organizator.

• Klienci Galerii Cuprum Arena głosują na specjalnie przygotowanych kuponach, które od 29.11.2013 roku dostępne będą w sąsiedztwie urn do głosowania. Głos jest ważny, jeżeli na kuponie zostaną umieszczone wszystkie wskazane dane, tj. dane osobowe i e-mail.
• Liczba głosów oddanych przez jednego klienta jest ograniczona – oznacza to, że jeden klient może oddać na dane drzewko tylko jeden głos. Jeśli głosujący wypełni kilka kuponów, głosując na jedno drzewko – organizator uwzględni tylko jeden głos.
• Internauci głosują poprzez portal Facebook.pl, zgodnie z załączoną na portalu instrukcją.
• Trzecim podmiotem głosującym są media, których przedstawiciele otrzymają mailowo zdjęcia gotowych drzewek z prośbą o oddanie głosu.
• Czwartym podmiotem głosującym jest Organizator, który w tym wypadku rozumiany jest jako zleceniodawca: Galeria Cuprum Arena, oddająca jeden głos.
• Waga głosów rozkłada się następująco:
- Klienci - 1 głos (suma wszystkich głosów);
- Internauci – 1 głos;
- Media – 1 głos;
- Organizator – 1 głos.
• W przypadku remisu decydujący głos ma Organizator.

Strona na Facebooku umożliwiająca głosowanie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.620737157988558.1073741876.113000712095541&type=1

DZIĘKUJEMY!

Opracowanie: Maria Bardon - komendant
Zdjęcia: Archiwum placówki socjalizacyjnej "Skarbek" w Polkowicach