Europejskie Forum Młodzieży w Bystrzycy Kłodzkiej zaprasza do udziału w międzynarodowej wymianie młodzieży "Cultural Youth Exchange" która odbędzie się w terminie 15-23 lutego 2014 roku w miejscowości Norfolk (Anglia).

Do udziału w projekcie organizator zaprasza młodzież w wieku 16-20 lat oraz grupy szkolne zainteresowane integracją europejską, przełamywaniem barier kulturowych, inicjatywami młodzieżowymi. W projekcie może wziąć również udział młodzież szkolna wraz z nauczycielem.

W programie - oprócz warsztatów - znajdą się rozmaite gry interkulturalne oraz zajęcia integracyjne. Wymiana będzie miała charakter wielostronnego spotkania różnych krajów i ich kultur. Podczas pobytu na wymianie organizatorzy zapewniają opiekę, wyżywienie oraz realizację opracowanego planu.

Wkład uczestnika w projekt wynosi 30% kosztów podroży + ok. 30 zł ubezpieczenia.

Zainteresowane osoby pwinny nadesłać wypełniony formularz [plik] na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź nr faxu (074) 8 111 399 do godziny 14:00 dnia 15 grudnia 2013 r.

Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Szczegółowe informacje: Magdalena Nicałek, tel. 74 81 11 399.

Do pobrania: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.