Uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach wzięli udział w eliminacjach do Licealiady. Po raz pierwszy udało się im zająć w regionie legnickim I miejsce! To wielka radość dla szkoły, ale również dla Hufca Pracy 1-23 w Polkowicach.

Nasz uczestnik - Kamil Cios - znalazł się w składzie szkolnej reprezentacji. To jego 5 goli przyczyniło się do udziału w Finale Wojewódzkim Licealiady.

Gratulujemy sportowcom i życzymy im dalszych sukcesów. Mamy nadzieje, że Kamil i pozostali uczestnicy HP 1-23 w Polkowicach będą nas godnie reprezentować w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży OHP. Jesteśmy wszak organizatorami eliminacji rejonowych, nad którymi patronat objęli: Starosta Powiatu Polkowickiego - Pan Marek Tramś oraz Burmistrz Polkowic - Pan Wiesław Wabik.

Opracowanie: Maria Bardon – komendant