W Hufcu Pracy 1-23 w Polkowicach nie wszyscy odpoczywają na feriach. Oprócz realizacji oferty sportowej dla naszych uczestników, musimy na poważnie zająć się wielką dolnośląską imprezą sportową: "XVII Mistrzostwami Halowej Piłki Nożnej Młodzieży OHP Dolnego Śląska". Na eliminacje strefowe (11.03.2014 r.) przyjedziecie przecież Wy - młodzi sportowcy z odległych zakątków Dolnego Śląska.

Rada Młodzieży już jesienią poprosiła Starostę Powiatu Polkowickiego, pana Marka Tramś i Burmistrza Polkowic, pana Wiesława Wabika o pomoc w organizacji tego ważnego dla młodzieży OHP spotkania. Żaden z włodarzy nie odmówił młodzieży pomocy! Obaj objęli patronat nad naszym przedsięwzięciem. Natomiast Dyrektor Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach – pan Zbigniew Gołębiowski - udostępnił nam przepiękną salę gimnastyczną.

Dziś nasza delegacja odebrała PUCHAR BURMISTRZA POLKOWIC dla zwycięskiej drużyny chłopców.

Klub Absolwenta służy nam codzienną pomocą i podpowiada organizacyjne rozwiązania. Wszyscy mamy nadzieję, że nasi goście z przyjemnością będą wspominać wyprawę do Polkowic.

Do zobaczenia w marcu!

Opracowanie i zdjęcia: Maria Bardon – komendant HP Polkowice