Projekt "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych

oraz szkolenia kadry kształcenia zawodowego"

"Staże zagraniczne – szansą na pracę" - konferencja podsumowująca projekt

5 października 2015 r. w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach miała miejsce konferencja podsumowująca projekt pn. "Staże zagraniczne – szansą na pracę", współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza - Edukacja - Rozwój.

***

Uczniowie naszej szkoły wyjechali na staże zagraniczne do Wielkiej Brytanii

28 czerwca 2015 r. uczestnicy projektu, pod opieką pani Ewy Fatuły oraz pana Stanisława Wrzosa, wyjechali spod naszej szkoły, by dotrzeć na lotnisko we Wrocławiu, skąd dotarli bezpośrednio do Londynu.

***

  28 kwietnia 2015 r. (wtorek) o godz. 16.30 w sali 06 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu "Staże zagraniczne – szansą na pracę” dla  zakwalifikowanych uczestników wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa! Zapraszamy do zapoznania się z  listą uczestników projektu.