Łączna pula nagród w tegorocznym hackathonie KGHM to my wynosi ponad 120 tys. zł.

Każdy może dołączyć do rywalizacji! Masz w rodzinie lub wśród przyjaciół osoby, które interesują się grami komputerowymi, programowaniem i mają kompetencje w tej dziedzinie? Na uczestników czeka 40 godzin pełnych emocji, zabawy, ale przede wszystkim wytężonej pracy.

Podczas nadchodzącej III edycji CuValley Hack uczestnicy będą mieli 40 godzin na stworzenie inspirujących i możliwych do zaimplementowania rozwiązań związanych z funkcjonowaniem Zakładu Wzbogacania Rudy oraz Zakładu Hydrotechnicznego. Wszyscy będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy przez cały czas będą dostępni na dedykowanej platformie online. Eksperci pomogą obrać odpowiedni kierunek w pracy nad projektem oraz podpowiedzą, w jaki sposób podejść do tematu by rozwiązanie było skuteczne i praktyczne.

Do 27 stycznia 2023 roku trwa rejestracja do hackathonu CuValley Hack. Wydarzenie organizowane jest w formule online przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o.

Jak dołączyć do wydarzenia?

Aby dołączyć do wydarzenia i zmierzyć się z wybranym zadaniem należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.cuvalley.com

Trzecia edycja CuValley Hack odbędzie się w dniach 27-29 stycznia. Hackathon to nie tylko programowanie! Na uczestników czeka również wiele dodatkowych atrakcji w postaci webinarów tematycznych, talków prowadzonych przez Keynote Speakerów, nie zabraknie również konkursów i networkingu.

Dołącz do CuValley Hack 2023 – maratonu programowania KGHM! Czekają na Ciebie 4 zadania, 40 godzin kodowania i łączna pula nagród 127 500 zł! A także – dla najlepszych – szansa na pracę w Grupie KGHM.

Śledź #CuValleyHack!

• Facebook:
https://www.facebook.com/CuValleyHack


• LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/cuvalley-hack/


• Twitter:
https://twitter.com/cu_valley

 

 

DOŁĄCZ DO MARATONU PROGRAMOWANIA KGHM I ZAPROŚ INNYCH! 

Opublikował: Piotr Błażejczyk