Młodzieżowa Rada Sprawiedliwości, działająca przy Ministrze Sprawiedliwości we współpracy ze Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości i Instytutem Wymiaru Sprawiedliwości organizuje zimowy obóz o tematyce prawnej pt. „Kierunek → Prawo”.

Projekt jest skierowany do maturzystów, którzy w niedalekiej przyszłości chcieliby podjąć studia na kierunku prawo. W ramach obozu odbędzie się szereg zajęć teoretycznych i praktycznych, które poprowadzą eksperci z różnych dziedzin prawa, czynni przedstawiciele zawodów prawniczych oraz goście specjalni. Ponadto obóz obfitował będzie w atrakcje m.in. wyjście na szlak turystyczny w Tatrach, zwiedzanie, kulig i integracje z kadrą.

Obóz odbędzie się w dniach 17-21 lutego 2023 roku w Zakopanem (Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Parzenica”). Uczestnicy będą mieli zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport z Warszawy do Zakopanego i z powrotem.

Zgłoszenia uczniów są przyjmowane za pośrednictwem poniższego formularza rekrutacyjnego w terminie do dnia 5 lutego 2023 roku:
https://forms.gle/9D5RMToy3BgbKxjg8

Rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi do dnia 8 lutego 2023 r.

 

MOJE PODWÓRKO JEST W EUROPIE 

Opublikował: Piotr Błażejczyk