Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz drugi został „Złotą Szkołą Narodowego Banku Polskiego”!

Zespół ambasadorów ekonomii – Małgorzata Kokoszka, Julia Jeziorna, Martyna Korniluk, Paulina Pawłowska, Zuzanna Jamrozik z klasy 3bp Liceum Ogólnokształcącego oraz Wiktoria Ozga, Joanna Keping, Jagoda Gadulska, Hanna Kamelska, Dominika Kawałko z klasy 3atp Technikum – pod opieką koordynatora programu (pana Mateusza Brzozowskiego) i opiekuna merytorycznego (pani Ewy Jezierskiej-Woźniak) z pasją i zaangażowaniem poradził sobie z trzema wymagającymi zadaniami z zakresu bezpieczeństwa finansów osobistych.

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. O tytuł walczyły setki szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Ostatecznie tylko 95 z nich zostało uhonorowanych (ozłoconych) specjalną nazwą i logiem.

Z dumą możemy nosić tytuł „Złotej Szkoły” przez kolejny rok i jako lider kształcenia ekonomistów w Zagłębiu Miedziowym inspirować naszych uczniów do zdobywania wiedzy i umiejętności.

 ZŁOTO DLA NASZEJ SZKOŁY

 

Opublikował: Piotr Błażejczyk