Narodowy Bank Polski ogłosił 284 ambasadorów wiedzy ekonomicznej w Polsce. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uzyskał tytuł „Złotej Szkoły”, stając się liderem edukacji ekonomicznej wśród szkół ponadpodstawowych w Zagłębiu Miedziowym.

 

Sukces, który potwierdza ekonomiczną pasję uczniów i wysoki poziom kwalifikacji kadry pedagogicznej, został osiągnięty w atmosferze przyjaznej rozwojowi i samodoskonaleniu. Jesteśmy dumni i obiecujemy, że – jako ambasadorzy – będziemy zarażać innych pasją do ekonomii, a szczególnie finansów osobistych!

Po wakacjach, w nowym roku szkolnym, postaramy się dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Powiatu Polkowickiego i pokazać wszystkim, jak ważna jest ekonomiczna świadomość oraz racjonalne podejmowanie decyzji w różnych sferach naszego życia.

A niezdecydowanych (jeszcze) ósmoklasistów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2021/2022. Czeka na Was m.in. zawód technika ekonomisty (nie zawiedziecie się!).

https://www.nbp.pl/home.aspx?f=/edukacja/zloteszkoly/tytul_zlota_szkola.html

Opracowanie: Mateusz Brzozowski

ZŁOTA SZKOŁA

 Opublikował: Piotr Błażejczyk