WYSOKIE MIEJSCA NASZYCH TENISISTÓW STOŁOWYCH

W VIII Memoriale Mieczysława Banacha - rozegranym 15 grudnia 2018 roku w Polkowicach - w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" I miejsce zajęła Natalia Matwiszyn (kl. II "b" Liceum Ogólnokształcącego), III miejsce - Bartosz Jałowiecki (kl. I "a" Technikum), natomiast Magdalena Bartków (kl. III "a" Technikum) uplasowała się na IV miejscu.

Czytaj więcej...

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURS LITERACKIEGO I PLASTYCZNEGO "ROK 2018 ROKIEM JUBILEUSZU 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ ZBIGNIEWA HERBERTA"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu zorganizowanego przez Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZYLIŚMY UDZIAŁ W PROJEKCIE EDUKACYJNYM „PSYCHOEDUKACJA MŁODZIEŻY W ZAKRESIE PRAWIDŁOWOŚCI ROZWOJOWYCH NA DANYM ETAPIE ŻYCIA

Od września do grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach mieli możliwość wzięcia udziału w programie edukacyjnym „Psychoedukacja młodzieży w zakresie prawidłowości rozwojowych na danym etapie życia”, dzięki któremu uczestniczyli w warsztatach psychologicznych dla klas pierwszych prowadzonych przez psychologa – panią mgr Justynę Konowalczyk, oraz w serii warsztatów nt. seksualności prowadzonych przez psychologa i seksuologa – panią mgr Aleksandrę Żyłkowską.

Czytaj więcej...

 

WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Informujemy, że rozstrzygnięto konkursy ogłoszone w październiku przez bibliotekę szkolną. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Czytaj więcej...

ZAGRALI Z MIKOŁAJEM!

6 grudnia 2018 roku odbyła się kolejna edycja szkolnego Turnieju Mikołajkowego w Piłce Siatkowej "Grajem z Mikołajem". W imprezie wzięła udział imponująca ilość drużyn (17!) ze wszystkich typów szkół.

Czytaj więcej...

ZROBILIŚMY SOBIE ZDJĘCIA Z MIKOŁAJEM

6 grudnia 2018 roku do naszej szkoły po raz kolejny przybył Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

„PROMOWANIE WIEDZY NA TEMAT JAKOŚCI” – WARSZTATY W SANDEN MANUFACTURING POLAND

Firma Sanden Manufacturing Poland z Polkowic zaprosiła naszych uczniów na warsztaty w ramach promowania wiedzy na temat jakości. W warsztatach wzięła udział klasa II "a" Technikum (technik organizacji reklamy i technik spedytor ) pod opieką pani Elżbiety Róg i pani Honoraty Poźniak.

Czytaj więcej..

 

CO DALEJ? GDZIE POTEM? - SZUKALIŚMY ODPOWIEDZI NA SALONIE MATURZYSTÓW

11 września 2018 roku klasy trzecie Liceum Ogólnokształcącego i czwarte Technikum udały się do Wrocławia, by uczestniczyć w kolejnym Salonie Maturzystów.

Czytaj więcej...

MAMY ZWYCIĘZCĘ! – KONKURS "NIEPODLEGŁA" ROZSTRZYGNIĘTY

W związku z 100. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę ogłosiliśmy konkurs artystyczny na projekt statuetki upamiętniającej to wydarzenie. Niewątpliwą trudnością był fakt, iż rzeźba ma zostać wykonana z metalu – tworzywa, jak się wydaje, dość trudnego w obróbce.

Czytaj więcej...

 

PRZEDE WSZYSTKIM PROFILAKTYKA!

17 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych "Dopalacze i inne narkotyki – nowe zagrożenia w środowisku szkolnym. Profilaktyka narkomanii", prowadzonych przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, komisarza Łukasza Rachwalskiego.

Czytaj więcej...

 

"SYMULACJE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI" W NASZEJ SZKOLE

5 października 2018 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz kolejny odbyły się "Symulacje niepełnosprawności".

Czytaj więcej...

 

CHWAŁA BOHATEROM! – BYLIŚMY NA "DYWIZJONIE 303"

W pierwszym tygodniu października 2018 roku młodzież z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyła – w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości – w projekcjach filmu "Dywizjon 303: historia prawdziwa", opartego na książce Arkadego Fiedlera.

Czytaj więcej...

 

WYBRALIŚMY NOWY SAMORZĄD!

24 września 2018 roku w godzinach od 10.45 do 11.30 odbyło się głosowanie na kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

 

"ŚWIĘTO MŁODZIEŻY – MOSTY ZAMIAST MURÓW"

7 września 2018 roku był dla uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia kolejnym dniem integracji w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

 

ARTYSTYCZNY POCZĄTEK ROKU

Cudowna pogoda (jak w najlepszym wakacyjnym okresie), niesamowite krajobrazy i artystyczna atmosfera przy dźwiękach egzotycznego bębna djembe… To wymarzone warunki pleneru, jaki odbył się 18 września 2018 roku – pod kierunkiem pana Janusza Owsianego, znanego rzeźbiarza, twórcy statuetki Bene Meritus – w Chociemyśli.

Czytaj więcej...

 

 

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2015/2016

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2016/2017

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY 2017/2018