WYNIKI POWIATOWEGO KONKURS LITERACKIEGO I PLASTYCZNEGO "ROK 2018 ROKIEM JUBILEUSZU 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ ZBIGNIEWA HERBERTA"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu zorganizowanego przez Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.

Czytaj więcej...

 

WE WROCŁAWIU O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

7 grudnia 2018 roku nasi uczniowie uczestniczyli w etapie finałowym Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, który odbył się we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

 

ZROBILIŚMY SOBIE ZDJĘCIA Z MIKOŁAJEM

6 grudnia 2018 roku do naszej szkoły po raz kolejny przybył Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

 

PRZEDE WSZYSTKIM PROFILAKTYKA!

17 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych "Dopalacze i inne narkotyki – nowe zagrożenia w środowisku szkolnym. Profilaktyka narkomanii", prowadzonych przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, komisarza Łukasza Rachwalskiego.

Czytaj więcej...

 

"SYMULACJE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI" W NASZEJ SZKOLE

5 października 2018 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach po raz kolejny odbyły się "Symulacje niepełnosprawności".

Czytaj więcej...

 

"ŚWIĘTO MŁODZIEŻY – MOSTY ZAMIAST MURÓW"

7 września 2018 roku był dla uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia kolejnym dniem integracji w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

 

POLKOWICKI TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 793 200 020

Polkowicki Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży został uruchomiony 1 czerwca w Dzień Dziecka. Telefon działa codziennie w godzinach od 16:00 do 24:00, również w niedziele i święta oraz podczas wakacji. Szukające pomocy oraz wsparcia dzieci i nastolatki, dzwoniąc pod numer 793 200 020, otrzymają pomoc psychologiczną.

Czytaj więcej...

MAMY ZWYCIĘZCĘ! – KONKURS "NIEPODLEGŁA" ROZSTRZYGNIĘTY

W związku z 100. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę ogłosiliśmy konkurs artystyczny na projekt statuetki upamiętniającej to wydarzenie. Niewątpliwą trudnością był fakt, iż rzeźba ma zostać wykonana z metalu – tworzywa, jak się wydaje, dość trudnego w obróbce.

Czytaj więcej...

 

CHWAŁA BOHATEROM! – BYLIŚMY NA "DYWIZJONIE 303"

W pierwszym tygodniu października 2018 roku młodzież z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach uczestniczyła – w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości – w projekcjach filmu "Dywizjon 303: historia prawdziwa", opartego na książce Arkadego Fiedlera.

Czytaj więcej...

 

KLASY MUNDUROWE 2015/2016

KLASY MUNDUROWE 2016/2017

KLASY MUNDUROWE 2017/2018